Wpis z mikrobloga

Mircy, mam uno problemo z laptopo. Pacjent to #sony #vaio sve1112m1ew. Objaw jest taki, że przy próbie włączenia po paru sekundach się wyłącza. Wyczaiłem już, że jest to związane z temperaturą i rozgrzewaniem się lapka do normalnej temperatury. Jak przeszedłem chwilę po dworze z nim w torbie, zaczął pracować dłuższą chwilę, ale potem się rozgrzał i zdechł :< Po wsadzeniu na 5 minut do lodówki działa przez kilka minut po odpaleniu. Do tej pory nie było z nim żadnych problemów i był stabilny jak skała. Nie rozgrzewa się raczej do żadnych wyższych temperatur, a jednak robi bach. Ktoś może miał podobną sprawę ? Wołam @naprawalaptopow
  • 4
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: Na razie tylko po tym, że z wylotu powietrza leci normalne powietrze, nawet nie jest lekko ciepłe. Nie mam go już dzisiaj czasu rozbierać, jutro to zrobię. Pasty nie były ruszane, ale nie było wcześniej jakichkolwiek objawów, ale raczej nie robią się z nimi problemy dżast lajk dat w przeciągu pół godziny od ostatniego wyłączenia, do próby włączenia :/ Spróbuję zaraz zmierzyć temperaturę, ale muszę poczekać aż się wychłodzi odpowiednio,
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: próbowałem wszystkich opcji, jesli chodzi o zasilanie. O assist wiem, ale po chwili pracy też się wyłącza. Niestety, jakby był na gwarancji, to bym się tutaj nie pytał () Jutro może będę miał czas, żeby do niego zajrzeć, to sprawdzę, jak wygląda chłodzenie i kondensatory.
  • Odpowiedz