Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: Ciężko żeby Ronaldo coś na mundialu ugrał, skoro obok siebie miał do grania...kogo? Naniego maks, co zresztą swiadczy o sile tej drużyny obecnie. Co nie zmienia faktu, że Messi został wybrany dlatego, że to Messi i tyle. Di Maria, albo Marszczerano pokazali więcej niż on.
  • Odpowiedz
@Mave:

Neuer/Navas/Mascherano/Robben - z tych czterech ja bym wybrał zawodnika Mundialu.

Wiem, że CR nie miał takiej drużyny, ale Portugalia to też nie Burkina Faso a zespół solidnych zawodników z jedną wielką gwiazdą, która na turnieju zdecydowanie zawiodła.

Cenię CR, i to bardziej jak Messiego, nie kibicuje ani Realowi ani Barcy - po prostu ten kawał jak dla mnie słaby :)
  • Odpowiedz
@Mave: Ej no, ale nie naciągaj rzeczywistości xD

W fazie grupowej Messi grał zajebiście. Wygraną ze Szwajcarią też zrobił on. Nie zmienia to faktu, że później grał słabo i nagrodę MVP powinien dostać ktoś inny, ale pisanie, że Di Maria był lepszy jest śmieszne.

Maszczerano faktycznie grał dobrze, w dodatku był lepszym kapitanem, ale długo jeszcze się nie zdarzy, żeby zawodnik grający na jego pozycji był MVP.

No, a Ronaldo
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Nie mówię, że Ronaldo grał dobrze, mówię tylko, że nie miał takiego zespołu jak Messi co na pewno wpłynęło na jego formę. No i kontuzja na koniec sezonu, oraz fakt że ciągnął Real cały sezon także. Co nie zmienia faktu, że grał słabo i nie ma co sie nad tym rozwodzić.

Mówię tylko, że Messi na zawodnika mundialu nie zasłużył i tyle, było wiele innych wyróżniających się zawodników :)
  • Odpowiedz