Wpis z mikrobloga

@Edwards: od kiedy to politycy maja tu specjalne konta (za wyjatkiem Lecha Walesy) i robia sobie reklame? #!$%@?, dosc mam tych zlodziei i partaczy, musza sie wpychac nawet tutaj?
  • Odpowiedz
@bocznica: To nie jest konto specjalne (te są niebieskie jak bankierpl), tylko zweryfikowane, Pani Hanna faktycznie prowadzi to konto. Nie musi Ci się podobać, ale jest to zawsze jakiś kontakt z władzami. Spróbuj czarnej listy kiedyś.
  • Odpowiedz
@bocznica: Kto jak kto ale konto przez panią Prezydent jest bardzo dobrze prowadzone - kolejna forma kontaktu z mieszkańcami Łodzi. Prześledź wpisy, często odpowiada na pytania, informuje o wydarzeniach w Łodzi.
  • Odpowiedz
@Radus: o ja... wystarczy ze teraz polityk poodpowiada na posty wykopkow i juz przechodzi z grupy tych zlych do tych wielbionych. Glupota wykopkow nigdy nie przestanie mnie dziwic :))))
  • Odpowiedz
@bocznica: Nie, ale po co ból dupy od razu? Jak ci nie pasuję jakiś użytkownik to dodajesz do czarnej listy, jak ci nie pasuje portal, to usuwasz konto. A jeżeli odpisuje sensownie to czemu mam takiej osoby nie lubić?
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: i oczekujesz, że dyrektor ośrodka (którego pewnie od ręki możesz zmienić), przyzna się i powie, że jest tak tragicznie jak opisano w artykule? Przecież to oczywiste, że powie, że nie jest tak źle. A mimo wszystko jestem skłonny uwierzyć gościowi, po którym widać, że zwierzęta rzeczywiście kocha i wszystkich tych chorych akcji raczej by sam sobie nie wymyślił (chociaż nie można tego wykluczyć).
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Tylko ciężko wywalić kogoś na podstawie w sumie anonimowego wpisu na blogu :/ Za to można zajechać zoo kontrolami do tego stopnia, że odechce się tam komukolwiek robić coś nie tak jak powinien.
  • Odpowiedz
@Radus: nie mówię, że te wpisy zobowiązują do wywalenia kogoś, mówię tylko, że osoba, która może zostać za nie wywalona nie przyzna się do zaistniałych sytuacji, co widać we wpisie powyżej.

Dodatkowo wpis nie jest do końca anonimowy, bo napisał go pracownik ZOO, którego dane są ogólnodostępne w internecie, na blogu, na vlogu.
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: Problemem moze być też to, że zoo jest we władaniu zieleni miejskiej i o ile do dbania o parki przypadkowi ludzie z posredniaka się nadają o tyle opiekować się takimi zwierzętami powinni zajmować się ludzie wykształceni i znający się na zwierzętach. Proponowałbym przygotować raport na temat wykształcenia pracowników zajmujących się zwierzętami i ich doświadczeniu.
  • Odpowiedz