Wpis z mikrobloga

#tmc gramy dzis rajd? Może doszlibyśmy do tych oracli wieczorem a je same zostawili na środę? Ja mam czas dzis do 22. Tylko o której zaczniemy?

Wołam:

1. @maciekpod

2. @Liquid_Snake

3. @wlochatyjoe

4. @Windoctor

5. @DarkSerge

Wołajcie resztę. Jak by co ja idę spać po nocce ale będę wieczorem.

Wstepnie od 17 zbiórka i jak sie 6 zbierze do 18 to gramy? Chyba ze pasuje wam pózniej?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liquid_Snake: Jak najbardziej! Ja biore lewą strone, tam mam widok na 5 oracli - left stairs, middle, low left, left hidden, rigth hidden. Kolejna osoba trzyma prawą stronę - right hidden, far right, low right + middle.

Reszta w miare możliwości (jeśli widzi) strzela w oracle, następnie skupia ogień na hobgoblinach (snajperzy), potem minotaury i reszta mobów.

To autentycznie nie jest skomplikowane, tylko trzeba robić swoje zadania, miminalnie sie skupić
  • Odpowiedz
@DarkSerge: jak będzie dwóch "spotterów" jak ty z widokiem na kilka miejsc i druga osoba to reszta skupi się na mobkach i słuchając spotterów będzie miała dodatkowe oczy na całą mapę i lepiej będzie skierować ogień słysząc gdzie trzeba patrzyć, ja stawiam siebie na środek bo tam grałem i tam czuje się dobrze, tam będę zabijał oracle a w międzyczasie czyścił fale wychodzące ze środkowych schodów a jest tego w
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Good, to przydałby Ci się tam ktoś do pomocy jeszcze.

Wtedy prawy spotter ogarnięty jeszcze. Dwie osoby zostają wtedy jako Lewy/prawy support, które skupiałyby się całkowicie na Hobgoblinach + rozwalały normalne moby.

Myślę, że to całkiem dobre podejście - ogólnie komunikacja spotterów oracli powinna być priorytetem (nie drzeć niepotrzebnie mordy ( ͡º ͜ʖ͡º)), w razie czego spotterzy powinni komunikowac supportom, żeby wzięli na
  • Odpowiedz
@maciekpod: No jasne. Wy wtedy macie tylko 3 oracle w zasięgu - jeden na środku za wami i left stairs/low right (obejrzyj filmik żeby zapamiętać gdzie to jest!). Za te i resztę oracli odpowiadają spotterzy po lewej i prawej. Dzięki temu podziałowi skupiasz się tylko na swoim zadaniu, a spotterzy na swoim i gra muzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz