Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: dyskusja dyskusją, każdy ma rację, ale te buty naprawde sa dosc lajtowe imho. Znajdzie sie wiele ladniejszych i w podobnej cenie z Y-3 i Puma Alexander McQueen. Albo chociazby Pierre Hardy jesli jestes into french designers -.- Maison za bardzo sie nie specjalizuje w butach i jest to podobne faux pas jak noszenie zegarka zrobionego przez firme ubraniowa a nie typowo zegarkowa
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: w sumie chrzanić to, jeszcze nie tak - faktycznie niech będzie, zgadzam się buty są elementem kreowania wizerunku i muszą coś mówić o właścicielu :) Po prostu, chodzi o to żeby nie mówiły "jestem prostytutką, która umawia się z klaunami" :)
  • Odpowiedz
#!$%@? stary, najpierw piszesz, że buty mają spełniać swoją funkcję, a teraz implikujesz, że jednak zwracasz uwagę na desing. zdecyduj się


@Im_from_alaska: Zdecydowałem się - niech będzie zwracam, buty mówią coś o właścicielu. Te które pokazujesz po prostu mówią "nie chciałem kończyć gimnazjum, pls pls pls czy mogę być dalej młodym chłopcem" i dlatego nie są dla faceta ;)
  • Odpowiedz
@Jack_Donaghy: ubieranie się odopowiednio do okazji przy okazji nosząc ubrania, które nie robią z ciebie kolejnego elementu szarej masy ludzi. masz 20 i idziesz spotkać się ze znajomymi to nie zakładasz butów jak stary dziad, do tego maynkarki i koszuli. te dwie ostatnio sobie zostawiasz na np. egzamin i dobierasz do tego eleganckie buty
  • Odpowiedz
nosząc ubrania, które nie robią z ciebie kolejnego elementu szarej masy ludzi. masz 20 i idziesz spotkać się ze znajomymi to nie zakładasz butów jak stary dziad, do tego maynkarki i koszuli


@Im_from_alaska: oczywiście należy się ubierać stosownie do okazji - jednak mam wrażenie, że prędzej wpadniesz w szarą masę ludzi zakładając trampki i rurki, niż chinosy i brogsy :) Ale ponownie - nie ma tylko takiej alternatywy, a coś
  • Odpowiedz