Wpis z mikrobloga

@blonde_calculator: Hoho, ostatni, niedorobiony szkic wrzuciłam 3 dni temu. Od razu mówię, że leń mnie nie złapał jak to pięknie @foster1 zasugerował :). Praca i jakieś tam ;edwie kulejące życie towarzyskie sprytnie odciągają od tego pięknego hobby. Przedwczoraj wyszedł trailer do finałowego sezonu Legend of Korra, coś mi mówi, że końcówka serii przebije The Last Airbender. W takim razie wrzucam wczorajszą i dzisiejszą pracę na raz, w sumie na raz tez to powinnam wrzucić, bo ta sama tematyka i tło.

Wersja z Korrą. Jestem świadoma trochę dziwnych pleców i uciekających w lewo piersi, chciałam ukazać ruch i jak zwykle na chęciach się skończyło

U Asami bym zmieniła ułożenie jej lewej ręki :)

http://31.media.tumblr.com/2bc89af79481c0a66f71995c61d17125/tumblr_ncmkxj61nc1tt9fk7o1_r1_1280.jpg

Ps. Rysunki zamieszczam pod lamerskim tagiem #izarim . Codziennie po jednym aby nie zespamować nam mirko :>

blondecalculator - @blondecalculator: Hoho, ostatni, niedorobiony szkic wrzuciłam 3 d...

źródło: comment_xXllA11bYm3NLeeHMxXSeOLmeKDYLddD.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Solution: Kuvira ma świetny design, bardzo podobny do jednej z moich wymyślonych postaci ;), zapewne wrzuce ją w Sobotę, po pierwszym odcinku 4 księgi ;). Dzięki, myślę czy by go nie wrzucić.

@Banri: Bo jestem leniem i kłamczuszkiem ;). Rysuję codziennie ale czasem trochę wstyd wrzucać te nieanatomiczne potwory z zerową kompozycją ;)

@foster1: Dokładnie!
  • Odpowiedz
ale czasem trochę wstyd wrzucać te nieanatomiczne potwory z zerową kompozycją ;)


@blonde_calculator: To będę musiał chyba coś narysować by ci udowodnić że aż tak źle nie jest i dopiero taki ja potrafi tworzyć "potwory z zerową kompozycją";]
  • Odpowiedz