Wpis z mikrobloga

Zamówiłem telefon ponad 2 tyg temu, 1.5tyg temu ping pong wysłał mi go Singapore Postem.

Na prawie wszystkich trackingach pokazuje mi, że:

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/09/28 10:04:20

2014-09-19 15:22, Despatched to overseas (Country code: PL)

2014-09-17 15:22, Received from Customer

Tylko na jednym (podobno od firmy która realizuje zamówienia SG jest trochę więcej informacji). Z tego co zrozumiałem po 1.5 tygodnia stania w Shenzhen moja paczka została przetransportowana do Hongkongu. Jako, że pierwszy raz coś zamawiam na #aliexpress nie bardzo się orientuję co się teraz stanie z moją paczką.Wiem, że zamawiając na Ali trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale jak przeczytałem w aukcji to większości dochodzi w ~2 tygodnie, więc też miałem taką nadzieję, ale widząc, że paczuszka jest w Chinach to chyba nie ma szans, co? :(

#tracking
Kell - Zamówiłem telefon ponad 2 tyg temu, 1.5tyg temu ping pong wysłał mi go Singapo...

źródło: comment_hb5WtkDsVf5PkmkKlfcMSR9HRO8h9TQZ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Kell: jak despatched to oznacza, ze leci juz do PL. Na polskim trackingi od r4v możesz sprawdzić numer despatcha. Stawiam ze najpóźniej w następny poniedziałek będzie u Ciebie, ale raczej szybciej
  • Odpowiedz