Wpis z mikrobloga

@Wlodi62: widzę że sense? Viper? Ja zrobiłem s-off za 25 milionów i zainstalowałem sobie gpe :) Zastanawiam się czy nie wrócić do sense, trochę mnie denerwował, używałem może 2 dni, za dużo powiadomień, pobierań i w ogóle bombardował informacjami. A jak nie viper to polecasz jakiś rom szczególnie? Chciałbym sense z layoutem ustawień i belki powiadomień ze stocka 4.4.4
  • Odpowiedz
Ile czasu trzyma Ci bateria? Mi spada średnio 20%/h używania. Co daje około 5h na włączonym ekranie. Czytałem że niektórym nawet 6h wytrzyma.
  • Odpowiedz
@Wlodi62: tak na oko 4,5h wyciąga mi na auto, telefonu używam w dzień raczej więc i ekran jaśniejszy. To nie jest zły wynik zważając że używam tej usługi google now, oraz gps lte non stop, synchro 2 kont gmail, fb, g+, messenger, fb, instagram, snapchat, viber, whatsapp. Bluetooth często włączony w samochodzie, no i głośniki też przez bluetooth. Może nie jest to g2, ale i tak jest dobrze.
  • Odpowiedz
M8 ma mniejszą baterię niż większość topowych smartfonów a i tak radzi sobie dobrze. Jakbyś chciał dokładniejsze dane to ściągnij sobie GSam Batery Monitor. Działa w tle, jest bardzo lekki a pokazuje dość szczegółowe dane na temat użycia baterii.
  • Odpowiedz