Wpis z mikrobloga

#polska #rosja #ukraina

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/rosyjska-wystawa-juz-nie-towarzyszy-konferencji-obwe-w-warszawie/4hwvp

wycofano wystawę przy konferencji OBWE. Taki kwiatek:

Według Węgłowskiego o przedwczesnym zakończeniu wystawy, zdecydowali jej organizatorzy w konsekwencji prowadzonych działań.


Węgłowski przyznał bowiem, że do dyrekcji hotelu zgłaszali się uczestnicy konferencji z Ukrainy, którzy twierdzili, że wystawa jest obraźliwa i nie szanuje ich uczuć. - Ponieważ zachowujemy neutralność polityczną, to wynajmując powierzchnię, nie ingerujemy w prezentowane treści


zachowujemy neutralność polityczną


neutralność


Przypomina mi to neutralność w wydaniu tagu #ukraina

Wszystko jest cacy dopóki prezentowane są treści "bratniego bufora ukraińskiego". Inne zdanie to już "kontrowersje" "propaganda" i należy wycofać bo to na pewno kłamstwa.

Nie ma miejsca na inne zdanie. Ale silne jest to lobby ukraińskie w Polsce ostatnio. Niebywale wręcz.
  • 17
@Stadler: Zapomniales napisac że wladze hotelu przyznaly że czesc ekspozycji była wg. nich niewłasciwa.

Ale silne jest to lobby ukraińskie w Polsce ostatnio. Niebywale wręcz.


@Stadler: Na onecie lobby prorosyjkie jest duzo silniejsze. I skad sie ono bierze skoro na prorosyjskich pikietach gdzie zwoluje sie ludzi tygodniami bywało po kilakanscie czy 20 pare osob z czego czesc zapytana nie wie w jakim celu tam jest?
Na onecie lobby prorosyjkie jest duzo silniejsze


@szurszur: znowu wyskakujesz z komentarzami? Co to ma do rzeczy? Wszędzie na dużych portalach jest pełno trolli. Zobacz sobie np. na brytyjskie gdzie są wzmianki o Polakach. Zobaczysz także nienawiść.

I skad sie ono bierze skoro na prorosyjskich pikietach gdzie zwoluje sie ludzi tygodniami bywało po kilakanscie czy 20 pare osob z czego czesc zapytana nie wie w jakim celu tam jest?


@szurszur:
znowu wyskakujesz z komentarzami? Co to ma do rzeczy? Wszędzie na dużych portalach jest pełno trolli.


@Stadler: Czyli pryzznajesz że na onecie prorosyjskie komentarze to dzielo trolli?

Zobacz sobie np. na brytyjskie gdzie są wzmianki o Polakach. Zobaczysz także nienawiść.


@Stadler: Tak ale jest róznica gdy takie komentarze sa pod artykułem o polskim przestepcy w UK a gdy sa pod zwyklym neutralnym artykułem o Polsce. Nawiasem mowiac na miedyznarodowych portalach
Pobierz
źródło: comment_licOIydrC9ZjvU24fodQBPIgYEn1vRLg.jpg
Czyli pryzznajesz że na onecie prorosyjskie komentarze to dzielo trolli?


@szurszur: nie wiem. Czytałem je jak byłem w szkole podstawowej. Czasem zerknę, ale nie wczytuję się.

Znowu zmieniasz tory na wygodniejsze. A była tylko mowa o wystawie i neutralności. Co mają do tego ukraińskie manifestacje? Niech każdy sobie manifestuje, ale nie tylko jedna uznawana za słuszną opcja.

Nie trzeba popierać kogokolwiek w tym "konflikcie".
Znowu zmieniasz tory na wygodniejsze. A była tylko mowa o wystawie i neutralności. Co mają do tego ukraińskie manifestacje? Niech każdy sobie manifestuje, ale nie tylko jedna uznawana za słuszną opcja.


@Stadler: Hahaha no nie padłem, przeciez to Ty jako pierwszy wspomniałes o ukrianskich demonstracjach a nie ja.
@Stadler: Jesli obrazam to mnie zglos. Poza tym gdzie tam widzisz obraze?Udowadniam że nie males racji. Napsiales nieprawde i nie masz honoru sie do teog przynac a teraz kasujesz komentarz.
@Stadler: Napisales że w Polsce nie ma wclae ukrianskich manifestacji. WKleilem zjdjece przeczace tej teorii. Nie powdaższ jego prawdizowsci iwec przyznaj ise jak facet ze niem iales racji a nie kluczysz.

Nie zmienilem tematu to Ty jako pierwszy napsiales o ukrianskich manifestacjach ja sie tylko do tego odnioslem zarzucajac mi zmiane tematu na nie najzwyczajniej w swiecie kłamiesz.
@Stadler: Zdania swojego już od dawna nie można mieć, a tym bardziej publicznie go demonstrować :/ Ale wystawę zamknął organizator czyli OBWE, nie hotel. Węgłowski musiał dać jakieś "neutralne" oświadczenie publiczne... działo się to w końcu na terenie jego hotelu. Zachowałbym się tak samo. A na temat wystawy niech lepiej organizator się wypowie.