Wpis z mikrobloga

@5th: Good, jeżeli nie uprawiasz sportów, siedzisz na dupie przed kompem, to jak zrobisz 30 albo więcej to masz powód do dumy. I nie mówię tutaj o machaniu dupskiem jak byś dupcył, tylko o prawdziwych pompkach. Znam ludzi którzy mają jakieś życie poza internetami a 5 nie zrobią. W dobie srania zwolnieniami z WF to ciężko spotkać typa który nie ma siły więcej od "baby".
  • Odpowiedz
@5th: I jeszcze jedna rzecz. Nie ważne jak wyglądasz, czy jesteś chudy, gruby, odpowiedni do swojego wzrostu i tak dalej. Znam człowieka który jest kurduplem, waży 50 parę kilo, a jak byś się chycił z nim na łapę to cię wyniesie razem ze stołem :D
  • Odpowiedz
@korpiel: Tak ale czeka Ciebie sporo szukania.

Tak w skrócie robimy tą stronkę http://hundredpushups.com/finaltest.html#sthash.3LEXy9D8.dpbs zaczynasz od testu czyli robisz tyle pompek za jednym razem ile możesz. Następnie dwa dni przerwy i zaczynasz od tego tygodnia oraz serii, która wyszła Tobie z testu (nad tabelkami napisane jaka seria dla jakiej ilosci pompek) dzień przerwy, robisz serie dla dnia drugiego, dzień przerwy, seria 3 dzień a po 2 dniach przerwy test. I tak
  • Odpowiedz
@5th: Ja stety/niestety miałem basen w szkole, więc miałem go 3 razy w tygodniu :p Jedyna zaleta z tego była chyba taka że moja klasa to była ładna banda w gimbazie, każdy miał w #!$%@? pary i wyglądał jak człowiek ;)
  • Odpowiedz
@korpiel: Chodzi o to, że na angielskiej masz mniej serii, po więcej powtórzeń, co wydaje mi się bardziej wymagające. Mój współlokator wystartował razem ze mną, z tym że on robi według polskiego odpowiednika.
  • Odpowiedz
@korpiel: W tamtym orku robiłem polską. Doszedłem gdzieś do 38. Nie mniej angielska jest bardziej wymagająca tak jak severian napisał :)

Wynik 19 to nie jest zły wynik. Rzekłbym, że dość dobry jak na człowieka bez ruchu. @egeocentryk: startował z gorszego poziomu a teraz bardzo fajnie sobie radzi no ale zawdzięcza to pracy i systematyczności :)

Również trzymam kciuki.

@severian: Dokładnie często ten tag potrafi przypomnieć, że trzeba serię
  • Odpowiedz
@5th: Do tej pory tylko jeden test miałem. Zrobiłem 25 w zeszłą niedzielę w teście. W poniedziałek od razu zrobiłem pierwszy dzień treningu i to była prawdziwa walka z samym sobą i musiałem trochę przycinać, żeby skończyć. W środę i piątek było już lepiej, ale zdecydowałem, że powtarzam poprzedni tydzień ze względu na tamten poniedziałek. Skupiłem się dziś na technice, czyli niskie opuszczanie i powolne pompki. Jak skończę aktualny tydzień w
  • Odpowiedz
@oxygen88: Zaplanowane miałem na dzisiaj test ale rzeczywiście jak gotowałem sobie fasolkę to już chciałem sobie odpuścić gotowanie. Jednak szybko o Twoim wyniku zapomniałem a tu taka niespodzianka :)

@severian: Może z powodu braku przerwy ten test tak średnio tobie poszedł.
  • Odpowiedz