Wpis z mikrobloga

@wiwiwi:

znam gościa z asseco - wdrożeniowiec jakiegoś ichniego systemu, facet ma sporą wiedzę i ogromne doświadczenie, koło 40 lvl - nie wydaje mi się żeby zarabiał tam mało - ale nie pytałem
  • Odpowiedz
@wiwiwi: Gówno się dowiesz, a szczególnie ze stron internetowych z opiniami, gdzie często piszą jacyś nieudacznicy, których zwolniono, lub sami się zwolnili z jakiegoś powodu. Każda praca ma swoje plusy i minusy, jak trafisz w nieodpowiedni czas i nieodpowiedni projekt, to manager może ci zrobić z dupy jesień średniowiecza, a w tym samym momencie kolega na tym samym stanowisku co Ty z innymi projektami i tym samym managerem nie będzie miał
  • Odpowiedz
@wiwiwi: Pracuję z systemami stworzonymi przez Asseco, w tym z jednym, gdzie mam pełny dostęp do kodu źródłowego. Nie jestem jakimś magikiem jeśli chodzi o kod, ale firma poza specyficznym parciem na wygrywanie przetargów i słone opłaty licencyjne nie wyróżnia się specjalnie jakością rozwiązań. Typowa korporacja opychająca soft, który używany ściśle według instrukcji działa prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz