Wpis z mikrobloga

@Axelio: co do moderacji to jest czasem pokręcona.

Jeden gość nazwał mnie np głupkiem a ja mu odpisałem "chyba ty" i mój komentarz został usunięty za obraźliwy a jego nie.

Dziś napisałem żart o "@Elfik32" pod wpisem, że usunęła konto i dostałem ostrzeżenie za obrażanie użytkowników - pytam się który to użytkownik.

Jeden gość napisał, że lubi gejów i czasem używa słowa "pedał" w pozytywnym znaczeniu oczywiście nazwanie go pozytwynym pedałem
@Axelio: zgłosiłem też do moderacji nazwanie ci antysemita może usuną. A co do filmiku jeśli to ty jesteś na nim to faktycznie nie ładnie sie zachowałeś no ale cóż ...
Tak, to ja napisałem, że Oskar W. jest antysemitą. Dokładniej napisałem:

Oskar W., białostocki "narodowiec" i antysemita z Kongresu Nowej Prawicy, a niegdyś komitetu Kononowicza Podlasie XXI wieku, współpracownik Adama Cz., największego oszołoma w okolicach polskiej polityki.


Link: http://www.wykop.pl/link/2170572/czy-zygmunt-solorz-ma-na-imie-piotr-wpadka-prezydenta-czy-stara-znajomosc/#comment-23592292

Rozumiem też, że nie zaprzeczasz, że Ty, Axelio to właśnie Oskar W.

Kwestia dotyczy Twojego rzekomego "antysemityzmu".

Więc wyjaśniam. Nie znam Cię osobiście, a fakt o twoim "antysemityzmie" wywnioskowałem z doniesień prasowych. Cytuję