Wpis z mikrobloga

Mirki. Kupował ktoś Kindle z tego sklepu?

LINK

Wiem, że wychodzi właśnie nowy model, ale na dzień dzisiejszy kosztuje z wysyłką do Polski około 150$, a przecież ten nowszy wcale nie jest mi potrzebny. (Tak, wiem czym się różni itd.) #cebula we mnie silna i skoro można trochę złotówek zaoszczędzić, to wolałbym je zostawić na inne atrakcje. Co sądzicie? Brać? Niby gwarancja #amazon

Link do sklepu znalazłem na #ceneo.

#kindle #czytniki #zakupy #zakupyonline
  • 11
@ElCidX: Bo tego modelu już nie produkują. Z trwającą od kilku lat polityką Amazonu co roku wypuszczają nowy model przez co umiera, któryś ze starszych. Przyszedł i czas na poczciwego Classica, którego zastąpi Kindle Voyage.
@Sarpens: Jednak Touch ma więcej wspólnego. Teraz to on będzie najtańszym, podstawowym kindle, jak kiedyś Classic, no i oba nie mają podświetlenia.. Voyage to za to czytnik premium i łączą go z Classiciem jedyne przyciski.
@Kiper602: Bo to zabieg marketingowy. Wiele osób wybierało Classica, aby nie dotykać ekranu przy zmienianiu stron. Reszta rzeczy schodziła na dalszy plan. Teraz, idąc za tym argumentem będą mogli wydać więcej, bo skoro i tak się przerzucą z leciwej już generacji, na nowszą to dołożą trochę więcej by mieć te przyciski.