Wpis z mikrobloga

Witam, od dziś mam taką kartę dolarową, zapłaciłem bez problemów za 3 pierdółki z wish'a. Dolary na rachunek karty przelałem po wymianie w walutomacie. Sam proces płacenie jak każdą inną kartą, na karcie nie ma nazwiska i imienia, podałem swoje i działa. Mam niestety problem z zarejestrowaniem karty na stronie bzwbk, cały czas wyskakuje info "rejestracja zakończona niepowodzeniem" więc nie mogę wydrukować potwierdzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@jac76: Daj znać jak ci sie uda dlatego pytam bo czytałem właśnie o problemach z rejestracją tej karty a lepiej mieć w razie czego możliwość potwierdzenia .
  • Odpowiedz
@spontan1: info od bzwbk:

"Informuję, że najczęstszym powodem opisanej sytuacji jest powiązanie podawanego numeru Pesel z innym adresem email. Jeśli posiada Pan aktywne konto użytkownika w serwisie prepaid proszę o zalogowanie do serwisu adresem email podanym podczas pierwszej rejestracji."

Miałem wcześniej konto z kartą internetową, zarejestrowałem do niego kartę dolarową i działa. Karta ma limit wpłat 3500$/rok, nie ma szczegółowej historii transakcji, są wpłaty, płatności nie(płaciłem wczoraj 4 razy w sumie
  • Odpowiedz
@spontan1

Odp. bzwbk:

"Uzyskanie informacji o konkretnych transakcjach jest możliwe podczas kontaktu telefonicznego z Infolinią Banku pod numerem telefonu 1 9999 dla osób dzwoniących z zagranicy + 48 61 81 19999 (opłata za minutę połączenia zgodnie z taryfą danego operatora)."
  • Odpowiedz