Wpis z mikrobloga

@John112: Taa, myślałem, że znajdę pod swoim ostatnim znaleziskiem jakieś komentarze. I tak, znalazłem, dwa, ale usunięte... Z resztą dołączam się do pytana: o co walczą tak naprawdę protestujący? Konkrety.
@John112: to jest głupie i bezsensowne. adminom to może wisieć, a użytkowników (np. mnie) to wkurza, wszędzie te zasrane usunięte komentarze. jak napisałem pod znaleziskiem, że ta akcja jest głupia i bezsensu, to napisał mi (chyba) organizator, że to w takim razie dostanę minus day. że tak powiem "żal.wykop.pl" :P @Krzysiek1203_88: @ppj:
@Krzysiek1203_88: W nadmiernych ilościach tak, ale jak każdy da jeden od siebie - nie. Nie przesadzajcie, protest jest głupi, ale banowanie nic nie da. Można za to popisać sobie w tych oprotestowanych komentarzach i ich nie usuwać :P
@parachutes: Ty chyba nie śledzisz tego co się dzieje pod znaleziskami. Tego "jednym" komentarzem nie można nazwać. I nie przesadzam, z jakiej racji odpuszczać bandzie osób, której się ewidentnie nudzi i nie wie co robić w życiu.

Jak nie weźmiesz takich krótko za mordę to właśnie potem tak zachowują się.

A Administracji współczuję takich "użytkowników".
@Krzysiek1203_88: A niech sobie "protestują" na zdrowie, jedyne co tym osiągną to skompromitowanie się, ale ich sprawa. Powodów żeby ich karać nie widzę, za głupotę z tego co wiem jeszcze nie ma banów.