Wpis z mikrobloga

@ciepol: Portal jest spamujący? Przecież to portal jak portal, co sprawia że ten jest spamem? Dodałem kategoria polityka a portal jest o polityce ...
@matju: no i fajnie. tylko czemu redaktor jedzie po tusku a nie po wszystkich równo? naprawdę nie interesuje mnie taka polityka na wykopie. albo bądźmy obiektywni i jeździjmy po wszystkich albo po nikim. tyle w temacie.
@ciepol: Zaraz zaraz ... nikt CI nie broni jechać po wszystkich, ja jadę po tych którzy mnie wkurzają. Jesteś mega hipokrytą bo pewnie jakby był artykuł krytykujący kogoś kogo nie lubisz to byś nie zakopał. Tyle w temacie. A definicję spamu sprawdź w słowniku.
@matju: no to się mylisz. ja ci nie będę płakał ani TOBIE opisywał jak MI się wydaje, że TY się zachowasz w jakiej sytuacji, bo zwyczajnie tego nie wiem.

nie lubię widzieć ciągłej agitacji politycznej w wykopalisku z wiadomych portali. nie kryję się z tym, nie kryłem i kryć nie będę.

i, możesz mi wierzyć albo nie, jak pojawi się coś nachalnego z drugiej strony to też będę to usilnie zakopywał.
Ja nie stękam o zakop, każdy ma do niego prawo. Stękam o jego powód a napisałem do Ciebie bo zobaczyłem że masz odznaczenie znajdowacza duplikatów - i wydaje mi się, że Ci się po prostu nie należy, jeżeli nie wiesz co to spam. Co do polityki to chyba była opcja wyłączenia, nie wiem czy jeszcze jest.
@matju: mnie polityka nie przeszkadza. przeszkadza mi w takim stylu. a portal wpolityce to idealna definicja spamu dla mnie - treść, której ja tu nie chcę, która jest totalnie nieobiektywna i w 90% jest tylko i wyłącznie agitacją polityczną. nie chce mi się tego tłumaczyć dalej.