Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@?, przeglądając te mirko czuję coraz większe zażenowanie... No bo #!$%@? spójrzcie na to. Rodzinka sobie razem siedzi, kibicuje naszej drużynie, która odniosła dziś wielki sukces, wszyscy się cieszą, popijają wódeczkę z kulturą. Ale nie #!$%@?! Co ci powiedzą na mirko? HEHE, ZOBACZCIE JAKA CEBULA! BEKA NIE Z TEJ ZIEMII GRAŻYNY, KARYNY, JANUSZE I SEBIX! ALE KISNĘ XDDD

I taki wpis ma 27 plusów i rośnie...Rozumiem, gdyby naprawdę coś się na tym zdjęciu #!$%@?ło, ale to jest zwykła, polska rodzina przy stole. #!$%@? się w łeb @eMJot: zakompleksiony polaczku.

#niewiemjaktootagowac
  • 23
  • Odpowiedz
@PanBulka: Widzisz, bo niektóre wykopki to elyta - młodzi, wykształceni, z dużych miast. Pracują w korpo, zarabiają over 30k pln w miesiąc, przy stole używają złotej zastawy, jedzą jedynie sushi, do posiłków usługuje im kamerdyner a z rodziną utrzymują kontakt telefoniczny, bo na inny brak im czasu. Dziwię się, że znajdują go na wrzucanie takich fotek do internetu.
  • Odpowiedz
@PanBulka: Dystansu trochę by się przydało ale zapomniałem, że na wykopie panuje śmiertelna powaga. Wczoraj inny się czepiał żartów o pokonaniu Rosji i Niemiec w jednym turnieju we wrześniu...
  • Odpowiedz
@PanBulka: To nie tylko wykop, ale ogólnie internet i nagonka na "januszy". Musisz być prawdziwym fanatykiem sportu, cały pokój w szalikach i autografy na ścianie, bo jak tylko okazjonalnie jarasz się wygrana, to jesteś kapelusznik i chciw_smak. Nie rozumiem tego. Sam nie oglądam meczów piłki czy siatki, ale nic nie mam do tego, jak ktoś cieszy się z wygranej naszej drużyny.
  • Odpowiedz
@PanBulka: Polać jej (mu, temu? I am so confused.), bo dobrze prawi. Siedzi sobie takie #przegryw przed kompem i niby kręci bekę z ludzi, którzy nie spełniają jego "standardów", a tymczasem ośmiesza siebie, a ci ludzie po prostu dobrze się bawią i spędzają razem czas.
  • Odpowiedz
No ja #!$%@?, przeglądając te mirko czuję coraz większe zażenowanie... No bo #!$%@? spójrzcie na to. Rodzinka sobie razem siedzi, kibicuje naszej drużynie, która odniosła dziś wielki sukces, wszyscy się cieszą, popijają wódeczkę z kulturą. Ale nie #!$%@?! Co ci powiedzą na mirko? HEHE, ZOBACZCIE JAKA CEBULA! BEKA NIE Z TEJ ZIEMII GRAŻYNY, KARYNY, JANUSZE I SEBIX! ALE KISNĘ XDDD


I taki wpis ma 27 plusów i rośnie...Rozumiem, gdyby naprawdę coś się
  • Odpowiedz
@PanBulka: Wow, nie wiedziałem, że to zdjęcie ma mieć negatywne znaczenie :/ Ja zaplusowałem rodzinkę przy stole a tu widzę jakieś głębsze sprawy, kompleksy itp. Będę czytał komentarze najpierw :P
  • Odpowiedz