Wpis z mikrobloga

@handler: buty mają kilka (7) miesięcy i były noszone z innymi na zmianę, nie są stare - gwarancja trwa 2 lata

@Happiness: nie wiem, nic nie poradzę : )

@ayasecon: na necie jest cała masa opisów jak te modele pękają dokładnie w tym miejscu, to jest wada fabryczna
@matowoszary: a jak kupisz auto i zarżniesz silnik bo będziesz jeździł ciągle po górach to też zażądasz nowego w ramach gwarancji? to nie jest wada produktu, że zdarłeś buty szybciej niż byś tego chciał.
@hpiotrekh: Ale to bez sensu, bo przecież oni nie wiedzą i nie mogą wiedzieć, jak były użytkowane. Sam kupiłem firmowe Najki za 200+ które po niecałym sezonie letnim w 2 miejscach przetarły się... Parodia po prostu. Dłużej bym pochodził w szmelcu z bazaru za 5 dych.
@tr00ci0: nie ważne jaki przykład dam - chodzi o to, że każdy produkt wytrzyma jakieś tam uszkodzenia związane z normalny użytkowaniem i się zepsuje - ty natomiast żądasz nowego, bo przecież gwarancja panie, po to kupiłem drożej, gwarancja obejmuje uszkodzenia, które są ich winą, nie twoją
@handler: ja to doskonale rozumiem i uważam, że masz rację - ale nie wmówisz mi, że masowe pęknięcia w tym modelu w tym samym miejscu są winą złego użytkowania obuwia

ba - w butach przeznaczonych do biegania