Wpis z mikrobloga

swoją drogą czepianie się takich szczegółów to przejaw braku argunementów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pila_mechaniczna: ale ja to tak przy okazji piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Różnica pomiędzy ochroną publiczną a prywatną jest taka, że w tej pierwszej nie masz możliwości wyboru, masz przymus. A w prywatnej - jak Ci się nie podoba coś, albo są jakieś nieprawidłowości - to firmę zmieniasz
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: możesz mi powiedzieć ile czasu będziesz czekał do swojej przychodni na wizytę np u dermatologa, hepatologa? Możesz też mi podać adres www systemu, w którym mógłbym się do tej państwowej przychodzi zarejestrować na wizytę?
  • Odpowiedz
możesz mi powiedzieć ile czasu będziesz czekał do swojej przychodni na wizytę np u dermatologa, hepatologa?


@goompas: nie obchodzi mnie to. Mnie obchodzi to, że płacę miesięcznie X zł za opiekę medyczną w Luxmed, a muszę czekać nierzadko miesiąc czy dwa na wizytę u specjalisty. Rozumiem - tydzień, ale miesiąc czy dwa?

Możesz też mi podać adres www systemu, w którym mógłbym się do tej państwowej przychodzi zarejestrować na
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: To prawda. Ale jak widzę tyle negatywnych postów na ich temat, proponuję po prostu wystosować pozew zbiorowy i zmianę przychodni. :P Też się leczę prywatnie i poza rejestratorkami pracującymi za karę, nie mam żadnych niemiłych wspomnień.
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: Żaden abonament. Zwyczajne, płatne wizyty. Ginekolog, internista i ortopeda. Akamedik, MedRem i Gaja. Dużo podróżuję, dlatego nie mogę się leczyć w NFZ, bo nie chcą mnie przyjmować nigdzie poza miejscem zameldowania, co jest #!$%@? absurdem. XD
  • Odpowiedz