Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=28CTH8INioY

recenzja destiny na xbox 1, 360 i na ps 3 i 4

1. jak można chwalić grafikę i mówić jaka ona jest świetna pisząc recenzję na stare i nowe konsole wiedząc że jakość graficzna gry pomiędzy genami jest bardzo duża

2. nie powiedzieliście o tym głównych bossach gry

3. hejt na grę bo inny gracz wyszedł z gry (jak bungie mogło dopuścić do czegoś takiego że jakiś gracz może zrezygnować z gry), nic o tym dlaczego w grze jest taki a nie inny stystem zbierania drużyny

#arhneu
  • 6
  • Odpowiedz
hejt na grę bo inny gracz wyszedł z gry


@kamil1210: jeśli działa to tak jak w serii Borderlands gdzie przeciwnicy automatycznie dostosowują się do ilości graczy w kooperacji to wali mnie to czy ktoś wyjdzie. Ciekawe jak w Destiny to rozwiązali, bo jeśli nie zrobili tego tak jak ludzie z Gearbox Software to można mieć do nich żale.
  • Odpowiedz
@kamil1210: 1. Oczywiście, że różnica między generacjami jest duża. Ale jak NA MOŻLIWOŚCI każdej z konsol wygląda dobrze. Na każdej.

2. Dlaczego mamy mówić więcej o bossach? To byłby spoiler. To recenzja, a nie let's play.

3. Gra nie kara za takie zagrywki. A powinna. W każdej szanującej się grze zespołowej jak się opuści grę w trakcie to dostaje się jakąś formę kary. I nie, gra nie skaluje się w
  • Odpowiedz
odpowiedz usuń zgłoś link


@archonik: aha i jeszcze narzekanie że można zamiast miejscówki gdzie się sprzedaje itemy można zrobić menus. W d3 i wielu innych grach można by też to zrobić. Ale się nie robi. Ciekawe dlaczego???
  • Odpowiedz
@kamil1210: Bo w Diablo 3 nie trzeba czekać 40 sekund, żeby załadować miasto, a sprzedawcy nie są rozstawieni możliwie najdalej od siebie, żeby udawać, że panuje jakiś ruch. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Diablo klikam miejski portal (+ nie muszę do tego przerywać misji) i jestem.

PS. "W innych grach też jest źle" nie znaczy automatycznie, że źle to synonim do dobrze. :)

Nie zgadzasz się
  • Odpowiedz
@archonik: Ten rozpierdziel sklepów to jedna z rzeczy która mnie irytuje w tej grze. Biegnę pół mapy tylko po to by dostać jakąś słabą broń ... Z misjami podobnie było w GTA IV - co chwila tylko dojedź do punktu, goń, ucieknij przed policją, odwieź.
  • Odpowiedz