Wpis z mikrobloga

Idę sobie z moim psem na spacer na nowy wybieg dla psów, a tu nagle Straż Miejska idzie w moją stronę... No to dupa, zaraz pewnie coś wymyślą, żeby mandacik dać. A tu panowie "dzień dobry, mamy taka akcję że rozdajemy właścicielom psów worki na kupy". Ledwo wziąłem lekko zaskoczony worki, a tu pies kupsko walnął prawie na pana strażnika. Posprzątałem (no bo jak nie...) i w sumie nie jest to takie trudne jak się wydawało.

Tak, przyznaje się - nie sprzatałem wcześniej po swoim psie. Ale trzeba też przyznać, że chodziłem z nim w miejsca gdzie raczej ludzie nie chodzą tylko srają psami - czyli jakieś krzaki, a nie place zabaw czy parki.

A więc można powiedzieć, że dzięki tej akcji przynajmniej jedna osoba więcej zacznie sprzątać po swoim psie.

Tak w ogóle to Poznań 1 milion worków kupił - fajne są, duże i wytrzymałe. Także duży plus dla miasta i SM.

http://epoznan.pl/news-news-52130-Psi_tydzien_w_Poznaniu_miasto_bedzie_czystsze

#poznan #ocieplaniewizerunkustrazymiejskiej #psy
  • 3
@spenalzo: Wspaniale ze zaczales sprzatac po psie, szkoda ze wczesniej tego nie robiles. Dla mnie to jest niepojete. A był czas ze mialam 3 psy i uwierz - sprzatanie bylo problemem chociazby ze wzgledu na trzymanie 3 smyczy. I tak sprzatalam, bo dla mnie to jak pojscie do kogos do domu, #!$%@? kupy i nie spuszczenie po sobie wody...