Wpis z mikrobloga

@zan: na bialo na wesele to troche slabo, chyba ze mloda pani jebnieta i idzie w innym kolorze xD. takze ja widzialbym 1 dzien na zielono plus u ciebie jakis zielony akcent typu krawat czy muszka, a drugi dzien nr 1 i to samo
  • Odpowiedz
@zan: Ciemna sukienka brzydka, przy małym biuście wygląda okropnie ( bez urazy), zielona nadaje się co najwyżej na komunię kuzynki, biała wiadomo - nie można iść w bieli na ślub. Kup żonie nową sukienkę, będzie wniebowzięta. A na poprawny nie musi być sukienka, znajdziecie coś w szafie umiarkowanie eleganckiego.
  • Odpowiedz
Czarna na wesele (bo białej nie wypada) a biala na poprawiony. Zielona się nie nadaje. Do białej najlepiej inne buty no i w obu przypadkach jakies dodatki (przy czarnej delikatne, przy białej można zaszaleć ale nie za dużo bo koronka) :)
  • Odpowiedz
@zan: żadna, zabierz lepiej żonę na zakupy :) poza tym wydaje mi się, że pierwsza nie jest czarna, ma tylko czarną koronkę na wierzchu a pod spodem jest czerwona ;)
  • Odpowiedz
@zan: krotka zwykla jasna sukieneczka z koronkową wstawką jest konkurencją dla panny młodej? no to nawet mi jej nie zal :D co za bzdura. ta jest najladniejsza i niech idzie w tej :) na poprawiny w pierwszej, ale tylko dlatego ze jest mniej brzydka niz zielona. najlepiej kup jej jakąś fajną :)
  • Odpowiedz