Wpis z mikrobloga

@woda-utleniona: oj będą będą w to nie wątpię dlatego będzie kto pierwszy ten lepszy monero trafiłem 4 bloki dalej już nie było sensu... no ale 70monet można sobie zobaczywszy ile było warte za 48godzin kopania fantomcoin znów sytuacja się powtórzyła jak w przypadku mro i również było warto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@woda-utleniona: słaby nie słaby dziś odpaliłem na polu 3k+ ludzi radka ciach bach blok trafiony hehe 80% monet do mnie dziękuje do widzenia a co do startu śledź temat i wbij jutro na irc Freenode IRC: #magi moc nie ma znaczenia widziałem jak ludzie trafiali bloki ledwo co włączyli mining na cpu jak i tez tych co nie mieli nic po 24h wiadomo im dłuższy dystans czasu tym moc ma znaczenie
@goodbroker: jutro będzie wallet i miner pewnie najprędzej na irc startować solo kopaniem ewentualnie później na poola będzie można się przełączyć już stoją chyba z 3 ,wiem wiem jest tam #!$%@? ze tak powiem był problem z minerem na Windows i dlatego start się przeciąga mógł być dziś ale dev chce wszystko dopiąć.
ps miner będzie w wallet raczej na 99% (był w poprzednim wallet...) do kopania solo i na polu. Będzie do pobrania tez osobno do kopania na polu itd ważny #!$%@? ważny będzie start pierwsze osoby wygrają na pewno kilka , kilkadziesiąt darmowych pln :)
@goodbroker: i właśnie o to chodzi ciężej dla botnetów większa kasa dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) minera już masz na hdd ? ja już po oc proca teraz czekam cierpliwie na start ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoja droga szybko doczekamy się wymiany na c-cex już jest w top 10 głosowanych :) będzie bum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tu masz coś podobnego alegr M7 magi ma byc na M7M http://xcn.1gh.com/ na tym sobie testowałem oc proca miner jest już dostępny dla win tez bym chciał protestować w sieci testowej ale jeszcze nie ogarnąłem musiał bym przejść na linux a teraz trochę zajęty niestety jestem cgwinem i kompilacja minerd dla globalbost-Y pilnuj irc tam pewnie wszystko będzie first ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wczoraj na kalim z live cd próbowałem swoich sił z kompilacja tego wszystkiego też miałem masę errorów w końcu się poddałem i poszedł reset :) może poczekajmy na dev po co męczyć się za w czasu. goodbroker kręciłeś proca ? z 200khs na 260 sobie podciągnąłem(2.4ghz -> 3.06) 81C w nocy będzie zimniej wiec pewnie z jakieś 75C będzie :)