Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Gdzie kupię czarną, prostą, męską, nieocieplaną skórzaną kurtkę z prawdziwej skóry, a nie jakiegoś poliuretanu lub innego dziadostwa? Najlepiej rozmiar M lub L. W prawie wszystkich sieciowych sklepach mają kurtki z imitacji skóry i jakichś tworzyw sztucznych, a ja chcę wydać hajs, zapłacić kilka stów i mieć porządny produkt na kilka lat. Jak już się gdzieś coś pojawi, to jest to tylko jeden produkt, więc jest to żaden wybór. Natomiast w sklepach mniej popularnych (np. Ochnik) mają ograniczoną liczbę modeli, które mi się nie podobają lub same duże rozmiary typu XL. Polecicie coś sensownego?

#slask #gliwice #katowice #modameska #ubierajsiezwykopem #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@Speedy: w massimo dutti mają dobrej jakości kurtki, a jeżeli nie to ja bym proponował znaleźć sobie fason w internecie i pójść do sklepu gdzie mają skóry, tam zazwyczaj szyją na miare i wyjdzie Ci kurtka mniej więcej tyle co w massimo dutti bo szał na skóry taki jak 10 lat temu już minął
  • Odpowiedz
chcę wydać hajs, zapłacić kilka stów i mieć porządny produkt na kilka lat


@Speedy: Za kilka stów chyba trudno znaleźć kurtkę z prawdziwej skóry.
  • Odpowiedz
@Speedy: kiedys w bielsku znalazłem gosci co robi skóry na wymiar, mozesz sobie wybrac dowolną skórę ( sensie kolor i rodzaj) a on ci zrobi tak jak chcesz. ceny ciut nizsze niz w silesii, jakość nieporównywalna
  • Odpowiedz