Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło... Rozstrzaskała mi się szybka w #iphone, tak że nic nie było widać. Zamówiłem zatem nową na #aliexpress. (ali: 90 zł, to samo na #allegro 180 zł, serwis min. 340 zł) Przyszła z zestawem narzędzi, elegancko montuję, wkładam z powrotem i podczas wciskania (ci co kiedyś rozkręcali ajfony wiedzą o co cho) po prostu pękła. ;o Wbijam na aukcję majfrenda, a tam wielgaśne czerwone litery, że reklamacje przyjmowane tylko gdy szybka nie jest pęknięta. No kierwa chyba nie. Napisałem mu, że niby mi się białe paski wyświetlają na ekranie (rzeczywiście tak na początku było, ale chyba musiało się zagrzać, bo ustało), a ten, że mam mu przesłać fotki. I co teraz mam robić? ;c
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parsiuk, @AnnMari "Dzień dobry, poproszę nowy tele... tzn. ekm... iPhone. Ale taki wiedzą panowie, tak za 30 dolców, co?" ^^ @patrolez: Pocieszam się tym, że w cenie serwisu kupię sobie prawie 4 takie szybki. :D Zamówię sobie drugą, przynajmniej teraz mam doświadczenie w serwisowaniu sprzętów Apple. :P @vilajnen, hmmm... ( ͡° ͜ʖ ͡°) @OnionMan, po tylnej stronie jest plomba,
  • Odpowiedz
  • 0
@MuchaZ: bo się wymienia cały modul czyli szyba z LCD a nie sama szybę :) Zapłaciłbys trochę więcej i miałbyś z bani.


@dawidf: To też zrobiłem, cały czas mówię o całym module. :))
  • Odpowiedz