Wpis z mikrobloga

@Frostoriginal: chodzi mi glownie o to czy lepsza tuba czy skrzynia basowa i czy bez tego da sie uniknać "pierdzenia". Bo sie muzyki nie da sluchac glosniej bo mi pierdziec zaczyna ;p a wiochy nie chce robic
@lejzyhy: Ogólnie z ostatniego setupu który robiłem jestem zadowolony - JVC KX 40, Hertz dsk170, rockford fosgate Punch p2 + Crunch GTX1000 + wyciszanie przodu. Zestaw wreszcie nie pierdzi i robi dość dużo zamieszania. Brakuje mi tylko kondensatora, bo przy ustawieniu radia na ~40 światła mi przygasają :d Wszystko zamontowane w 323 BJ. No i prawdopodobnie za jakiś czas wpadnie piec do przodu, potem pewnie hertze zostaną wymienione na lepszy model
@lejzyhy: Hmm, wszystkie części nówki + zleciłem wyciszanie przodu + ciągniecie kabla do tyłu(nie było czasu na takie pierdoły :D) wyszło mnie to ~2.5k zł ;) Robiąc samemu i na używkach można zejść dużo niżej - mi zależało na gwarancji.

JVC Kx 40 - ~300zł

Hertz DSK170 - ~280zł (+ ew dystans)

Rockford Fosgate Punch P2 - ~600zł(ze skrzynią)

Crunch GTX1000 - ~600zł

+ za kable nie pamiętam ile ;)

drugi
@lejzyhy: Dokładnie, przy czym wyciszanie 450zł + 350zł ciągniecie druta(razem z kablem)

A do jakiego autka btw? W 3 daewoo prowadziłem kable i ogólnie jest to dość proste, w maździe nie chciałem bo np. przesuwna kanapa z tyłu i nie wiedziałem gdzie przez grodziową poprowadzić. Na używkach da się zejść dużo niżej z ceną :)

Na początek pewnie starczy skrzynia + piec do tyłu. Tuby nie kupuj, bo tylko wyrzucisz niepotrzebnie