Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: wiem, że na żarty. Mam dwójkę znajomych i o ile jeden z nich ma zdrowe podejście do rzeczy materialnych (nie daje #!$%@?), to drugi pokazywał iphone, którego dostał od ojca, ale mówił z taką wyższością pogardliwie, że telefon do niczego no i zaznaczał od razu, że inni do niego 'woow masz iphone, itp'.

Był mocno zdziwiony, że nie podzielam ich entuzjazmu i zamiast bawić się jego iphonem, wolałem zrobić sobie
@Liquid_Snake: oczywiście tylko #bojowkawindowsphone i #windows8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie łapię bólu dupy o to, że ktoś nazwie ten system niepraktycznym, bo produkt sam się obroni. Czasami sobie heheszkuję z Androida, ale tylko dlatego, że matka ma telefon z tym systemem i część mitów się sprawdza doskonale np. o tym, że się zawiesza podczas odbierania telefonu, czy wertowania listy kontaktów (ʘʘ)
zawiesza podczas odbierania telefonu, czy wertowania listy kontaktów


@Zeroize: żeby tylko :( mam Nexusa 4 i aparat jest prawie bezużyteczny, np, za każdym razem jak chcę zrobić zdjęcie panoramiczne to apka do zdjęć się wiesza, zawsze! czasami od używania aparatu telefon się resetuje, super czysty android #!$%@?...

Na serio biorę WP jako następny telefon Lumia 925 chyba, mam dosyć
@Liquid_Snake: Ja mam nokię Lumię 610 bodajże i też mnie trochę irytuje aparat, bo nie wiem czemu, ale czasami przycisk aparatu nie reaguje jak trzeba. No ale, nie potrzebuję na razie ;) Telefon do dzwonienia i sms, czasem użyję Internetu i tyle.
@Liquid_Snake: Nie wiem. Niby naciskam przycisk, ale wiecznie coś mi się ręka ruszy, czy pada niedobre światło i zdjęcia nie wychodzą za dobrze. Podejrzewam, że lepsze telefony od Nokii (w sensie droższe) mają funkcję dobrych zdjęć za pomocą jednego kliknięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)