Wpis z mikrobloga

@patikoti: Na allegro jest duży wybór, buty zwykle występują w sklepie obuwniczym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak na poważnie, pewnie w CCC dostaniesz takie buty czy w Deichmannie.
  • Odpowiedz
@qubeq: Jeśli chodzi o CCC to te z Lasockiego jeszcze dają radę, ale ogólnie masz rację. Podałam te dwa przykłady bo nie wiem jaką ktoś chce wydać kwotę na buty.
  • Odpowiedz
@qubeq: No nie zamierzam. Te ze zdjęcia to Keen Tyretread Chelsea, a tam jakość jest pierwszorzędna tylko nie są dostępne do kupienia w Polsce. Szukam czegoś podobnego, ale większość jest bardziej elegancka niż praktyczna.
  • Odpowiedz
@patikoti: Ten ze zdjęcia wygląda jak połączenie trapera ze sztybletem, nazwałabym je botki męskie. W sklepach gdzie buty są już lepiej jakości sądzę, że cena będzie oscylowała w okolicach 500-600 zł, ale możesz poszukać tak jak pisałam na allegro albo na zalando.
  • Odpowiedz
@patikoti: Mądrze zrobisz jeśli się przejdziesz po galeriach, a jeszcze lepiej - jeśli poszukasz zwykłych stacjonarnych sklepów obuwniczych w okolicy. W takiej cenie będzie ciężko znaleźć przyzwoity but, więc na jakąś szczególną jakość bym się nie nastawiał i szedł jak najmocniej w klasyczny wygląd.

TK Maxx warto odwiedzić, bo mają sporo bardzo klasycznego obuwia (w tym oczywiście sztyblety ostatnio). Niestety jego jakość (poza znanymi markami) to trochę loteria.

W internecie
  • Odpowiedz
@patikoti: Bardzo bym chętnie pomógł, ale w Warszawie nie mieszkam i nie mam zielonego pojęcia gdzie co jest. :/

Na pocieszenie powiem, że jest to but, który naprawdę ciężko zepsuć (w kwestii projektu) - ot, przeszyty z tyłu kawał skóry z gumą na wysokości kostek. Bierzesz na wyprawę taką fotkę i porównujesz wszystko do niej, tyle filozofii.

Wyszukaj po prostu sklepy z obuwiem skórzanym, popytaj znajomych i zacznij szukać w
  • Odpowiedz