Wpis z mikrobloga

@JogurtMorelowy:

lg g2:

lepsza bateria

chyba lepszy aparat

bardzo dobra nakładka systemowa (moim zdaniem - jak zainstalowałem google launcher to brakowało mi choćby takiej funkcjonalności jak wyszukiwanie aplikacji na liście)

nexus:

aktualizacje (pewnie będzie ich więcej niż dla lg g2 chociaż L został potwierdzony)

czysty android - nie wiem czy to zaleta czy wada, bo i tak pewnie zainstalujesz launcher a reszty nie zauważysz.

bebechy takie same. Wyglądu nie oceniam, bo
@JogurtMorelowy: Moim zdaniem nakładka jest dobra. Działa bez lagów i nie znalazłem jeszcze rozwiązania, które by mi przeszkadzało albo zrobiłbym je inaczej. Bardzo podoba mi się knock code. Bardzo wygodne, gdy masz przyciski z tyłu obudowy.

Podobno nakładka z g3 jest jeszcze lepsza i ma być dodana dla g2 z aktualizacją systemu, ale jak będzie to zobaczymy.
@JogurtMorelowy: Ja wybralem G2 przede wszystkim ze wzgledu na baterie, bo reszta nie ma tak istotnego znaczenia- nakladka zarowno od LG jak i googlowska sa do kitu, malo opcji personalizacji, przez co launcher to zawsze pierwsza rzecz jaka instaluje na nowym telefonie. Wsparcie dla G2 bedzie dlugie wlasnie dzieki nexusowi. LG postaralo sie o kilka fajnych, sprawnych aplikacji- pilot, dysk sieciowy, quick translator. Wiadomo, ze sa zamienniki, ale te stockowe dzialaja
@JogurtMorelowy: uzywam nexusa od dluzszego czasu, nie zauwazylem niczego do czego moglbym sie przyczepic, poczatkowo byl to aparat, ktorego oprogramowanie zostalo zaktualizowane i robi juz znacznie lepsze zdjecia. Mysle ze cokolwiek wybierzesz, bedziesz zadowolony. Oba telefony sa wedlug mnie godne polecenia