Wpis z mikrobloga

Nabiłem dziś Szwedem dwusetny kilometr i postanowiłem zatankować do odbicia, żeby sprawdzić spalanie.

Wyszło 12,5 litra na 100 kilometrów.

Nie jest źle jak na takiego kloca. Też się przyznam, że parę razy go depnąłem, żeby sprawdzić czy jakoś się odpycha. Rakieta to to nie jest, więc zostanę przy bujaniu się 40-60 km/h. Im dłużej się nim jedzie tym przyjemniej :)

W przyszłym tygodniu mam zamiar oddać go na mały detailing i delikatne poprawki lakiernicze. Jak to zrobię to na razie nie pozostaje mi nic innego jak jeździć. Nic tu nie ma do roboty! Masakra :D Dalej nie mogę tego przeżyć :))

Może sam coś popsuję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#klasycznyszwed #wmoimsercutylkovolvo #volvo940
MrFafik - Nabiłem dziś Szwedem dwusetny kilometr i postanowiłem zatankować do odbicia...

źródło: comment_HUX3Lxg3gXxBtqMOqdPW7Zjl3UvG4oHl.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Sedan, 2.3 benzyna, w automacie, 130 KM. Dałem 3700, a w zestawie dostałem jeszcze komplet nowych zimówek i w sumie całe auto już jest porobione. Gość robił dla siebie, ale życie sprawiło mu przykrą historię i musiał się pozbyć - dla mnie lepiej ;)

Masz więcej zdjęć:

http://www.wykop.pl/wpis/9402282/dobrywieczor-dzisiejszy-dzien-byl-w-sumie-jednym-z/

@xSQr: Szanowny Kolego, ja z tych co gaz lubią tylko w kuchni, także nie bój żaby ;)
  • Odpowiedz