Wpis z mikrobloga

@steemm: to nie kwestia wolnego rynku, a kultury i empatii do drugiego człowieka. Nie chcesz, nie ustępuj miejsc babciom, dziadkom, kalekom i kobietom w ciąży, ale nie dorabiaj sobie ideologii wolnego rynku do zwykłego braku kultury.
  • Odpowiedz
@kate1990: empatia =! kultura osobista to że mam gdzieś co czują inni nie sprawia że nie mam kultury osobistej, po prostu nie widzę w tym przypadku żadnego zysku z pomocy nieznajomym, nie jestem fundacją charytatywną.
  • Odpowiedz
@kate1990: Może i lepszy brak kultury osobistej, jak robienie z ciężarnej kobiety - osoby niepełnosprawnej która wymaga lepszego traktowania przez wszystkich, bo ciąża taka wyjątkowa i każdy facet jest za nią odpowiedzialny. Z drugiej strony jeśli ktoś wymaga specjalnego traktowania bo ciąża to nie zasługuje nawet na szacunek
  • Odpowiedz
@steemm: właśnie przez ciebie, przez takich ludzi jak ty, którzy podpierają się wolnym rynkiem wszędzie gdzie się da i tym tłumaczą swój brak empatii, właśnie przez taką #!$%@? głupotę potem lewactwo może wytykać chociażby korwinistów palcami i pokazywać, że są debilami. No bo są, jakby nie patrzeć, wystarczy spojrzeć na to co piszesz.
  • Odpowiedz