Wpis z mikrobloga

@elcolonello: Taktyka z Wykopu Wykopu. Chamstwo , trolowanie i prostackie atakowanie osob ktore mysla inaczej. Dla mnie sprawa ewidientna. nietore konta były uspoione przez kilka meisiecy nagle sie uaktywniaja i pisza dziesiatki postow antyukrianskich w ciagu kilku dni.
  • Odpowiedz
@szurszur: Czy nie sądzisz, że ty stosujesz właśnie taką metodę? Będąc nastawiony jak sadzę antyrosyjsko, a co za trym idzie- w świetle ostatnich wydarzeń- proukraińsko; nazywasz przeciwników twojego punktu widzenia prorosyjskimi trolami. Wołasz innych podobnie myślących by ośmieszyć użytkowników będących w opozycji.

Bardzo prostacka taktyka stosowana już w przeszłości przez wszystkie systemy totalitarne nie pozostawiająca pola na jakakolwiek dyskusję.

Dobrze, że nie nazywasz nikogo zaplutymi karłami reakcji...
  • Odpowiedz
@elcolonello: Co innego inny punkt widzenia a co innego szerzenie jedynie słusznej sowieckiej propagandy. Panimaju?

Wielu tutaj powielało masowo teksty z xportal, że np. MH17 został ostrzelany przez 2 ukraińskie myśliwce.

Takich bzdur było i jest tutaj wiele.

Albo o tym, że Mariupol całkowicie otoczony przez ciężki sprzęt i wojska rosyjskie. Tak bardzo otoczony, że sam Poroszenko przyjechał do Mariupola i urządził spotkanie z mieszkańcami - mapki wrzucał @myrten
  • Odpowiedz
@internetowyjanusz: No tak- takie teksty, przeczące rzeczywistości rzeczywiście można by nazwać propagandą lub zwykłą głupotą. Ale zauważ jaki link i do czego pojawił się u góry.

Wykop podający nam czarno na białym prawdziwą informację o podejrzeniu bandytów o zbrodnie.

W wątku przewijają się inne FAKTY, na które padają odpowiedzi- typu trol, rusofil itp.

To jest normalne?
  • Odpowiedz
tak- takie teksty, przeczące rzeczywistości rzeczywiście można by nazwać propagandą lub zwykłą głupotą. Ale zauważ jaki link i do czego pojawił się u góry.


@elcolonello: ALe ja nie podwarzam prawdizowsci linku! Komentarze zieja neinawiscia wobec Ukriancow a wybielaja Rosjan ktorzy wyrzadzili nam wiecej złego a skutki tego odczuwamy nawet teraz i bedziemy to robic jeszcze długo a moze nawet na zawsze. gdyby to było suche wklejenie informacji to nie pisalbym
  • Odpowiedz
@szurszur: I dla tego, ze uważasz, ze ktoś pisząc o możliwości dogadania się z ruskimi jest trolem?

Ja tam nie widzę nienawiści do Ukraińców, a jedynie do bydła z batalionów hołdujących nazistowskim tradycjom i innej psiarni spod znaku czerwono- czarnej szmaty.
  • Odpowiedz
@elcolonello: Jesli ktos w jednym poscie pisze cos w stylu ukrianskie bydlo bo nas zabijali a potem od razu przechodzi do dogadywania sie z Rosja to przeczy sam sobie bo skoro argument jest to że zabijano Polakow to Rosjanie w tej kwestii byli aktywniejsi. Gdyby pisac o dogadywaniu sie z Rosja bez tego wstepu o Ukraincach to nie byloby wiekszego problemu.
  • Odpowiedz
@szurszur:

Też nie podzielam, poglądu, ze Rosja to nasz przyjaciel, ale daleki byłbym od dyskredytowania tych osób poprzez przyklejanie im łatki agentów. To jest właśnie stosowanie komunistycznej taktyki- zrobienie z kogoś agenta by umniejszyć jego argumenty w oczach ogółu.
  • Odpowiedz
rosyjskie trolle, które posiadają konta na wykopie co najmniej od dwóch lat? xD


@Sancho_Pansa: Ty zdaje się masz konto od 6-u miesięcy i to Ty jesteś autorem znaleziska - reszta zdaje się podążyła z krzykliwym tytułem :)

PS: Przyznaję, że niechcący trochę zepsułem Ci trochę to znalezisko linkując do źródeł.
  • Odpowiedz
@szurszur: Masz jak najbardziej rację i to nie jest tylko specyfika Wykopu - spójrzcie sobie na antyukraińskie komentarze, pisane wcale nie przez Polaków, pod reportażami Vice na YT. Wygląda na jakąś większą mobilizację.

A Putinowi bardzo na rękę rozdrapywać nasze rany, bo on wie co w nas boli w kwestii Ukrainy. Dąży do tego zapewne, aby opinia publiczna sprzeciwiła się jakiejkolwiek pomocy dla tego kraju moim zdaniem. Także wydaje mi
  • Odpowiedz
@elcolonello: Myślę, że @szurszur ma na myśli postawy mocno jednostronne, które pojawiają się tu w znaleziskach i komentarzach. Ja osobiście biorę sporą poprawkę na doniesienia z Ukrainy, bo wiadomo, że jest to wojna i spora jej częśc polega na dezinformacji. Jednakże chodzi o to, że jeśli wyrażasz swoją opinię w sposób naturalny to zazwyczaj jesteś otwarty na zdanie innych ( o ile jest podane sensownie) , choćby w małym
  • Odpowiedz
@elcolonello: Wyobraź sobie, że nie, to nie jest paranoja. I jak widać nie jestem osamotniona w tym spostrzeżeniu, a sprawa nie dotyczy jedynie Wykopu.

Ale nie uważam też, że jest to temat do sporu. Uważasz, że przesadzamy? Spoko, to Twoja opinia. Po prostu zwracam uwagę, że warto mieć z tyłu głowy, że Rosja już nie raz, nie dwa poróżniała Polaków wylewając kalumnie na różne grupy społeczne, etniczne czy organizacje. Moja
  • Odpowiedz