Wpis z mikrobloga

Czego się boicie? #kiciochpyta

Ja panicznie boję się igły, takiej ze strzykawką. Pobieranie krwi u mnie to rzecz niemal niemożliwa.

(^o^)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gosuvart: Nie są depresyjne - gorsze ale nawet nie potrafie ich zdefiniować. Zaczyna się od zastanawiania kim, czym w istocie jestem a później (o ile tego nie zatrzymam) to wpadam w taką apatie, że tracę całkowicie kontakt z rzeczywistością, nie pamiętam jak się nazywam, myśli gnają jak szalone i czuje straszny lęk nieporównywalny do niczego innego.

Kiedyś nie umiałam nad tym zapanować i strasznie mnie to męczyło, bo potrafiło się
  • Odpowiedz
  • 0
@MooSK: napewno nie brzmisz jak zdrowa osoba, nie jestem sobie w stanie wyobrazić takich myśli, które mogą mną tak zawładnąć. To ciężkie do wyobrażenia. Byłaś gdzieś po poradę czy coś takiego?
  • Odpowiedz
@gosuvart: mówić. prawda dociera do mnie co dzień - w formie mówionej czy pisanej - natomiast moja skorupa fałszu obrosła tak bardzo, że nie wiem, jak się z niej wydostać. przepraszam za dosadność, ale jest 4 i o tej godzinie nie stać mnie na nic innego jak prawde.
  • Odpowiedz
@gosuvart: ;d no mi wlasnie potrzeba kogos, kto postawi do pionu tekstem w stylu: chlopie, ogarnij sie. ale nie bedzie to tekst wyrzucony ze wściekłości, tylko wlasnie tak, jak gdyby ktos klepal po plecach i chcial przekazac: ogar, intelektualizujesz za bardzo.

prawdy łatwo mówić nie jest, zresztą kłamstw też nie. przynajmniej mi. po prostu

droga miast prostą, krętą jest. a ja nie umiem czytać znaków.
  • Odpowiedz
  • 0
@nie_pamietam: prawdę łatwo się mówi, uwierz koleś. Boisz się bardziej konsekwencji. Co jest ciężkiego w mówieniu prawdy? Ja od roku staram się mówić tylko i wyłącznie prawdę i dobrze mi idzie! Nie bądź drekiem z kaleńska :-D
  • Odpowiedz