Wpis z mikrobloga

Mircy pomóżcie mi podjąć decyzję. Powiedzmy, że mam do wydania 2 tys zł (no może być ciut więcej) na sprzęt do grania. Obecnie wygląda to tak, że mam komputer nie za szybki na którym sobie pocinam w RUST, CS:GO i Team Fortress 2 + do komputera monitor LG 24 calowy lcd ( ma już te 4 lata). No i wpadłem na pomysł, żeby kupić sobie jakąś dobrą maszynkę do grania, bo z grami jestem trochę do tyłu. No i pytanie co brać? PS 4 czy składać komputer? Druga kwestia to warto zmieniać na jakiś nowszy monitor? Obecnie mam LG Flatron W2442PA a telewizor jakiś stary LCD Funai 38 cali. No i z tego co zdążyłem przeczytać w PS 4 trzeba mieć wykupione Playstation +, żeby grać po sieci?

#pcmasterrace #ps4
  • 14
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: ci co maja kompa to powiedza, ze fajny ps, my ze snejkiem powiemy, ze ps4... dzis wlasnie gralismy coopa w nowa gierke destiny i sie swietnie zapowiada, ogolnie ps+ daje ci 2 gierki miesiecznie, na razie indyki oraz wymagana jest do grania po sieci
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: Składaj PC, pare stów zaoszczędzisz używając części ze starej puszki(dysk, DVD, klawiatura/mysza, pucha właściwa). Przy budżecie 2000 złożysz maszynę, która bez problemu PS4 przegoni czysta mocą, a gry będziesz miał tańsze i z darmowym multiplayerem(no i glorious native 1080p@60+fps, a plebsy konsolowe niech się jarają swoim przeskalowanym 720p/900p w "kinowym" frameracie). Monitora nie zmieniaj o ile ogarnie 1080p, nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@benethor: Monitor nie ma wyjścia hdmi, tylko dvi. Rozdziałka 1920x1080. Może by coś lepszego używanego kupić? Jak składać to z nowych elementów. Drugi komputer się zawsze przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nad jakim prockiem się zastanawiać? AMD czy Intel? Mi to wsio jaki. Ważne, żeby pięknie hulało bez zająknięcia.
  • Odpowiedz
Monitor nie ma wyjścia hdmi, tylko dvi


@znikajacypunkt: trudno, będziesz miał najwyżej posmak konsolowego "efektu kinowego" ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś jak tutaj: http://www.reddit.com/r/consolemasterrace


Co do wojenek procesorowych to mnie nie pytaj, od ładnych paru lat na AMD nawet nie patrzę - poszli raczej w mid- i low-end. W tym budżecie nie masz co się bawić w OC, więc zestaw purepc 2300 minus części, które
  • Odpowiedz
@znikajacypunkt: wszystko zalezy od tego w co lubisz grac. ja zawsze bylem zapalonym graczem multi i 6-7h dziennie przy grze to dla mnie norma. chce z tym skonczyc dlatego kupilem konsole i zmienie sie w casuala :) kup ps4 na swiatecznej wyprzedazy, sprzedaj swoj monitor oraz telewizor i kup jakis dobry ledowy >40" za 1300zl.
  • Odpowiedz
  • 1
@benethor: trochę moheruję ;-)

Ostatnie w co grałem to Settlers online i po roku stwierdziłem, że dość, odsprzedałem konto, zmieniłem pracę na lepszą do potęgi i... nadal nie mam dziewczyny...

Jednej :-D
  • Odpowiedz