Wpis z mikrobloga

  • 0
@kbl: No nie wiem, 5 stow nie dam, pewnie nie potrzebuje tez czegoś z najwyższej półki, bo jestem bardzo przeciętny, ale nie chce żeby sprzęt mi krępował grę..
  • Odpowiedz
@KikU:

Grasz prawilnie ręką czy jak faggot nadgarstkiem ?( ͡° ͜ʖ ͡°) To nam powie jakiej podkładki potrzebujesz.

Często uderzasz myszką o twarde ?( ͡° ͜ʖ ͡°) To nam powie jak bardzo musi być wytrzymała.
  • Odpowiedz
@JeaDay: Uch, chyba mnie ominął jakiś etap ewolucji, bo nie kumam jak się gra nadgarstkiem :D Trzymam tak jak każdy prawilny Janusz pewnym chwytem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie uderzam myszką, wystarczy że dwa pady rozpieprzyłem. A za podkładkę służy mi póki co taka mata pod talerze z biedronki za 2,50zł :P
  • Odpowiedz
@KikU: Czyli podkładka formatu A4 minimum.Teraz mam taki format na X-7-801MP plastik więc mało się syfi trochę rysuje. Co do myszki to już kwestia tylko pieniędzy i przyzwyczajenia. Ja używałem XL-750BF płaczę teraz po nocach bo umarła z wyklinania. teraz mam F3 A4tech też nie narzekam. Wiem że jak padną to nie będzie mi szkoda tych pieniędzy bo nie są zbyt drogie. Także drogie fajne ale jak padną bardziej szkoda. No
  • Odpowiedz
@KikU: Jak chcesz wydać trochę więcej i mieć mega porządny sprzęt: zowie fk/razer deathadder/steelseries sensei/steelseries rival/

Za ok 130zł możesz wyrwać sensei w wersji guild wars.

Podkładka a4tech x7 powinna starczyć, tylko weź jak największą.

Na myszkach które podałem gra większość sceny csgo :)
  • Odpowiedz
@milczmen: @wpoz: @JeaDay: Nie przepadałem nigdy za podkładkami materiałowymi, były najczęściej robione z tworzywa które po przejechaniu palcami wywoływało u mnie ciarki. Z tym materiałem jest podobnie czy coś innego? Ewentualnie jaka inna, niemateriałowa?
  • Odpowiedz