Wpis z mikrobloga

Nawiązując do[ tego wpisu ](http://www.wykop.pl/wpis/9349426/ludzie-maja-takie-piekne-pokoje---wnetrza-wystroj/25556780/ sprzed dwóch dni, robię swoje #pokazbiurko i #pokazpokoj

Całość jest dość świeżo (ok. 3miesiące) po remoncie, a z braku czasu nie wszystko zostało jeszcze zrobione. Głównie do poprawki - odmalowanie kaloryfera oraz parapet+dolna część ramy okna oraz usunięcie uroczej rury za monitorem, która jest pozostałością po instalacji systemu centralnego ogrzewania (centralne oczywiście jest, ale już bez górnych rur pod sufitem).

Niemniej całokształt, czyli centralny punkt pokoju jakim jest miejsce do pracy, widać. Po prawej stronie (niewidoczne) w kącie stoi czarna gitara na czarnym stojaku oraz drukarka na małym stoliku. W miejscu, skąd zrobiłem zdjęcie, lada moment stanie mała sofa.

Wołam: (bo chcieli, albo chyba chcieli):

@typowyrandom @atrapa @sasekk @NuGuns @Im_from_alaska @PrawicowyBelkot

jeśli nie chcieli, to przepraszam ;)

#atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_ganVdAEGPYFEJ5hSHXevAJ2CIoODNJ2D.jpg
  • 31
@Majku_: Bardzo ładny, naprawdę przyjemnie się na to patrzy. ;) Marzy mi się taki pokoik, ale póki co siedzę w klitce z zielonymi panelami na ścianach i suficie (sic) które zostały tam położone przez jakiegoś #januszaremontow.


Do pełni szczęścia brakuje Ci tylko białego Intuosa, klawiatury i głośników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pimp69: Fotel znalazłem na allegro, ok. 350zł z przesyłką, jakościowo daje radę. Komfort - super. Bałem się, że w skórzanym będzie trochę za gorąco, zwłaszcza latem, ale jasne kolory w pokoju i biały kolor fotela robią swoją robotę :)

@blackvanilla: Intuos (czarny) leży po prawej stronie monitora, głośniki i klawiatura również czarne - razem z czarną gitarą i czarną drukarką (których tutaj nie widać) moim zdaniem fajnie kontrastują i sprawiają,
@Majku_: bardzo fajnie :)

Ja bym tylko zamiast tego zestawu 5.1 który jest bezsensownie rozstawiony zainwestował w jakiś fajny zestaw stereo.

Jak ci sie nie uda usunąć rury z odpowietrzeniem centralnego to możesz na niej zapuścić jakiegoś bluszcza ;)
@PrawicowyBelkot: fotel z otchłani Allegro. A podłoga - fakt, zapomniałem. Panele w kolorze ciemnego brązu i beżowy dywan z Ikea (rolety też są beżowe, ale słoneczny dziś dzień i niezbyt to widać).

@mac_1: No właśnie nie wiem, co z tą rurą, bo prawdopodobnie nie będę mógł jej usunąć :( A jeśli chodzi o rozstawienie głośników - ta kombinacja się sprawdza. Dźwięk dobrze pracuje, kiedy siedzę przy biurku, a głownie o
źródło: comment_CnM6BC7ysuzDiMVFrNa4nMr0QTc0fEVp.jpg
@ElCidX: uła... grubo :(

Ale czyścisz go czymś i pielęgnujesz?

Ja mam ramoneskę i tapicerkę w samochodzie z naturalnej skór i regularnie czyszczę je i smaruję pastami woskowymi. Już chciałem z rozpędu potraktować w taki sposób ten fotel, ale wyczytałem, że do eko skór nie można stosować wyrobów z woskiem. Tak więc dbam o fotel w inny sposób, mam nadzieję, że mi trochę posłuży. Póki co mam go niecałe pół roku
@Im_from_alaska: Tzn oprócz tych mebli widocznych na zdjęciu + stolik na drukarkę + niedługo sofa, nie ma nic więcej.

Tak czy inaczej minimalizm minimalizmem, ale funkcjonalność musi się zgadzać :)
@Majku_: też niedawno robiłem remont i mam takie same rolety tylko kolor brązowy, takie same panele. Troche ciemniejsza szara farbę(2 sciany) Zostało mi biurko do wymiany tylko, bo nie znalazłem odpowiedniego. Wydałem jak do tej pory około 10k, ale jeszcze z 4-5 muszę dołożyć na kosmetykę. Obrazy, dywan, fotele, ława itp.
@Majku_: Miałem kiedyś takie samo biurko.... najbardziej niewygodne #!$%@?ństwo na świecie.... osoba która je projektowała zapomniała chyba że ludzie mają nogi...
@szele: haha, to fakt :p ale jakoś sobie radzę, mimo że wzrostu mam 1,83cm ;) Ale na plus trzeba oddać dużą powierzchnię roboczą na tym biurku, a jako, że jest rogowe, to cała powierzchnia w zasięgu ręki.

@maciekawski: spoko, pomaluję i będzie ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majku_: A ja mam pytanie jak ogólnie radzi sobie biały fotel z zabrudzeniami?

Jeśli siadam w jeansach, które przeważnie lekko farbują to nie ma po pewnym czasię niebieskawych smug na białym? Gneralnie trafiła ci się już jakaś plama? Nie zabarwia się natychmiastowo?

Ogólnie nie czernieje/szarzeje ta eko-skóra? :)

#kiciochpyta #meble #fotel
@Eco999: Ogólnie tragedii nie ma :)

Od dżinsów nie farbuje wcale, najwięcej zabrudzeń powstaje na podłokietnikach, szwach i krawędziach, czyli tam, gdzie najwięcej dotykam rękoma lub po prostu brud może się łatwo zbierać. Przez to fotel miejscami szarzeje i żółknie, ale przetarcie wilgotną szmatką albo wodą z mydłem znowu sprawia, że jest spoko :)

Większych plam i przebarwień, których nie mógłbym usunąć, po pół roku się nie dorobiłem ;)