Wpis z mikrobloga

@Vasek: good point :D nie spytałem czy jest zamknięty nie używany...

@Wapniak: od 3490,00 zł w 31 sklepach - gdzie masz go za 2700 ? :D

@rudy2007: nie wiem, spytaj Samsunga #shidocontent

@manny_lanny: czyli cena regularna jest zbliżona, ale wiąż mi się wydaje, że to zbyt tanio... nie brakuje mu jakichś kluczowych funkcji? ja nic nie wyłapałem
  • Odpowiedz
@rudy2007: Dlatego, że wraz z coraz większymi wyświetlaczami spada liczba ppi - czyli pikseli na cal przez co obrazy wyglądają słabiej. Bo inaczej wygląda Full HD na 15,6 cali matrycy laptopa, a 50 calowym telewizorze. Wcześniej nie byliśmy wstanie obsłużyć tak wysokich rozdzielczości dla wysokich częstotliwości, teraz - przy szybszym sprzęcie - jest to możliwe. W pewnym momencie osiągniemy granicę zadowalającej jakości obrazu dla telewizora domowego - czyli nomen omen do
  • Odpowiedz
@Sarpens: ja to rozumiem, tylko co to da, skoro polska telewizja to nawet nie prawdziwe HD tylko jakieś gówno, a filmy na płytach czy gry na konsoli to chyba max. full HD? :P No chyba, że podepnie jakiegoś hiper wypasionego kompa i będzie grał w gre.
  • Odpowiedz
@rudy2007: Czy ja wiem? Tak na szybko i z pamięci:

- Blu-ray ma wsparcie dla filmów 4K

- YouTube ma wsparcie dla filmów 4K

- Oglądanie dowolnych zdjęć

- Konsole (ale rękę dam uciąć tylko za XBOX ONE) mają wsparcie dla rozdzielczości 4K - więc nie trzeba mieć wypasionego kompa : )
  • Odpowiedz