Wpis z mikrobloga

Dzień 29 #rysowaniew30dni

Jeszcze 1 dzień i będziemy się żegnać... przynajmniej pod tym tagiem. Dzisiaj zdążyłem tylko 2 rysunki i jeden niedokończony szkic, bo cała para idzie w obrazek finałowy (który nie będzie dnia 30, tylko następnego po nim). Właściwie nie mam już za wiele do opowiedzenia, nie korzystam już z żadnych lekcji, więc drogowskazu brak... Trochę to beznadziejne, bo mam wrażenie, jakbym w beczce po kapuście wypłynął na pełny ocean - samemu trzeba wyznaczyć sobie kurs, a wokoło masa niebezpieczeństw...

Cóż, więc pozostaje mi chyba tylko...



Skoro jesteśmy już przy końcu, może dla odmiany wy coś napiszecie? Jak się podobało, czego się spodziewaliście, co się sprawdziło a co nie?

Wniosek na dziś: moment, w którym trzeba iść samemu, bez pomocy i drogowskazów, nadejdzie szybciej niż myślisz.

#rysowanie #rysunek
Goryptic - Dzień 29 #rysowaniew30dni



Jeszcze 1 dzień i będziemy się żegnać... przy...

źródło: comment_ltmSLgoOsN26XVWQFW7J7MF5OwagNxrJ.jpg

Pobierz
  • 9
@Goryptic: obserwowałem Twój tag od początku, aż się wierzyć nie chce co można osiągnąć w 30 dni.

Na początku w książce było napisane, żeby narysować dom, samolot i pączka, rysowałeś to? Jakby co, to wrzuć skan.
Na początku w książce było napisane, żeby narysować dom, samolot i pączka, rysowałeś to?


@enef: nie, jakoś nie. Ale przy którejś lekcji jest mój mangowy rysunek, który zrobiłem zanim zacząłem etap z mangą.
hah! zabawnie wygląda ostatni szkic, jakby koleś miał twarz z tyłu głowy :D

Nieźle, zacząłem obserwować Twój tag dopiero dzisiaj i przejrzałem pobieżnie poprzednie wpisy. Zmotywowałeś mnie do działania gdyż tak samo jak Ty chciałbym się podszkolić w tym kierunku. Napiszesz w podsumowaniu u tej książce i czego się z niej nauczyłeś? Jestem bardzo ciekaw ostatniej pracy.

A w przypływie inspiracji jebnąłem sobie schody (ʘʘ)

mcjposp - hah! zabawnie wygląda ostatni szkic, jakby koleś miał twarz z tyłu głowy :D...

źródło: comment_eM9tRTNqtkdN2IAnEH8zEl4YaiFkPd7k.jpg

Pobierz