Wpis z mikrobloga

#wardegacwel #heheszki #smiesznypiesek #prank

Macie swojego mistrza. O ile niektóre żarty Wardęgi są nawet fajne (jak np ten z dziadkiem w centrum handlowym), o tyle takie jak to to grube przegięcie.

Najlepsze od trzeciej minuty. Przecież gość mógł nawet umrzeć (ze strachu, coś z sercem itd). Kiedyś widziałem filmik jakichś żartownisiów z prankiem gdzie gościu wyskakiwał z siekierą z krzaków. Jedna z ofiar pranku zasłabła (okazało się, że miała jakieś problemy z sercem czy jakaś chorobę) i musieli dzwonić po karetkę. To ich czegoś nauczyło i zapowiedzieli, że przestaną robić pranki (nie wiem czy dotrzymali słowa, nie sprawdzałem).

Ciekawe kiedy Wardęga się nauczy. Powodował już wypadki samochodowe (np w Zombie prank), ale o ile się nie mylę nikomu jeszcze chyba krzywda fizyczna się nie stała. Ciekawe kiedy coś się przytrafi, albo ktoś go zastrzeli.
C.....i - #wardegacwel #heheszki #smiesznypiesek #prank 



Macie swojego mistrza. O ...
  • 10
  • Odpowiedz
@Captaii: Człowiek chce się tylko powygłupiać. Wyskakiwanie z krzaków z siekierą to przegięcie, ale grzeczny przebrany pies to zupełnie co innego.

Najlepiej dowcipów też nie opowiadać i śmiesznych filmików do sieci nie wrzucać. Ktoś może przecież nie wytrzymać ze śmiechu i zemdleć.
  • Odpowiedz
@Ford_van_Toch: Najlepiej w ogóle obcych nie zaczepiać, siedzieć w domu i wychodzić z niego tylko do pracy. W pracy też nie daj Boże nie rozmawiać z ludźmi, bo może mają traumę z dzieciństwa i się ciebie wystraszą i umrom.
  • Odpowiedz