Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, chciałbym zaprosić was do #glupiewykopowezabawy - w celu pomocy koledze mirkowi - czyli mnie ;> Sprawa wygląda tak, że w kole naukowym organizujemy dni otwarte katedry, brakuje nam tylko jakiejś takiej głównej nazwy wymyślonej dla tego przedsięwzięcia. Dlatego chciałbym was prosić o potraktowanie sprawy w miarę serio i zaproponowanie jakiegoś sloganu/nazwy, na przykład coś w klimacie:

"... - dni otwarte Katedry Odlewnictwa"

"Dzień Odlewnictwa 2014"

etc.

Liczę na waszą pomoc i kreatywność ;)

#odlewnictwo #pomocy #pytanie #prosba
  • 11
@juicebox: Automatyka i Robotyka, Wydział Mechaniczny Technologiczny, specjalizacja n magisterce Automatyzacja i Robotyzacja Procesów Odlewniczych, docelowo praca w automotive, ew. po specjalności huta katowice, albo odlewnia teksid w skoczowie ;)
@juicebox: chcieliśmy uderzyć do liceów plastycznych, bo jednak odlewnictwo artystyczne dynamicznie się rozwija, za wykonywanie modeli kroi się gruby hajs, ale za cholerę nie mam pojęcia jak to ugryźć ;P
@Bjornolf: Nie jestem pewien, ale chyba na 99% Dańko, o Disa Automatic było bardzo dużo. To jeszcze muszę przemyśleć wszystko, bo do BB mam ponad godzinę drogi, jak na początek nie pyknie Fiat / Comau / RW Swiss etc. to się będzie szukać dalej ;) Ale dzięki za troskę :P