Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że od jakiegoś czasu straciłem totalnie zainteresowanie grami. Odkryłem inne, ciekawsze aspekty życia i nie widzę sensu utraty czasu i grania w jakieś średnie tytuły. Te lepsze i tak nie wychodzą zbytnio albo są totalną kupą (Rome II). W gimbazie potrafiłem grać godzinami w CODy. Teraz uważam to za czas trochę stracony.

#gry #spowiedz #przemyslenia
  • 14
@szalony_fizyk: Ja ze względu na brak sensownego sprzętu, gry sobie odpuściłem ~2006 , ale wciąż sobie wmawiam że te wszytskie fajne gry (Mass efekty, dragon ejdże, wiedźminy, skajrimy, herosy ..... i wiele wiele innych zajebistych które wyszły 2006-2014) czekają na mnie i nadejdzie dzień gdy zatracę się na lata w te gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a tak na serio to wyobraźnia już nie ta i gry
@szalony_fizyk: ja tam nie narzekam. Niektóre gierki mogą o wiele lepiej wciągnąć niż film czy książka więc jak dla mnie to taka sama rozrywka jak każde inne :) Jedyne czego żałuję teraz to zatracenie się na +/- rok w metina. Z perspektywy czasu nie wiem jak mogłem w to grać :D
@rolender: w metina kiedyś spróbowałem, ale nie wytrzymałem chyba wiecej niz 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A niektóre gry są fakt, bardzo bardzo fajne, ale wychodzi tego max 3 na rok. (w moim guście)
@szalony_fizyk: Ja też straciłem zainteresowanie grami, ale mnie akurat to smuci. Bo jednocześnie straciłem również zainteresowanie filmami, serialami, książkami... Kiedyś uwielbiałem grać w pozycje z rozbudowanym światami i fabułami, a teraz jakoś nie mogę się skupić i po chwili mam ochotę wyłączyć grę i pochodzić po internecie.
@Amarok: Ja mam tylko tak z grami. W filmach mam ogromne zaległości, ale to raczej wina tego, że nigdy mnie to specjalnie nie interesowało. Książki ostatnio u mnie to jakieś poradniki po angielsku itp. rzeczy.