Wpis z mikrobloga

@Niepogadam: no właśnie - Nihil :) muzyk dla gimbazy który się upija na gigach i bełkocze do mikrofonu. GG Allin nie takie rzeczy na scenie robił a co do mieszania stylów to są kapele którym to o wiele lepiej wychodzi - wystarczy spojrzeć na Glorior Belli, Merrimack czy Lantlos.
@Knightlord: Byłem na koncercie Morowe (jedyne moje spotkanie z LTWB niestety), ekipa była specyficzna, ale o gimbazie to nie mogło być mowy. Nie oceniałbym Nihila i tej twórczości przez pryzmat zagranicznych zespołów, gość jest autentyczny i robi swoje i tylko swoje a że może się wzorować - droga wolna. Bo jeśli faktycznie to robi (nie wiem, nie jestem na tyle w temacie), to pewnie korzysta z patentów zespołów o których pewnie
serio? Cały utwór przy metrum 4/4, bez jakiegokolwiek złamania rytmu oraz zmiany tempa to porządny utwór? Monotonna nuda bez pomysłu na samą siebie - nic poza tym.


@Knightlord: akurat w tym kawałku dzieje się stosunkowo sporo no i jest masa Inquisition w riffach #pozdrodlakumatych ;D. Zresztą bm to taki gatunek, w którym często mniej znaczy lepiej i zarzut o monotonie mógłby równie dobrze dotyczyć wielu najlepszych utworów, bo tam też masz
@Alcoholic_Desacrator: @Niepogadam: to coś nazywa się piece of shit :) debiut to było coś - podnieśli sobie tak poprzeczkę że niestety wyżej skoczyć nie mogli. Alcoholic - jak sam zauważyłeś, są podobni do kolumbijczyków oraz że najlepsze utwory w bm są bardzo minimalistyczne i monotomne - niestety nie są to utwory Furii która nie tworzy nowej jakości w bm a jest po prostu wtórna i przy tym nijaka.