Wpis z mikrobloga

Wiecie o jakie oprogramowanie chodzi? Skąd można je pobrać?

Zyskują Państwo:

- Bitrate podniesiony do 15Mbps (z 12Mbps) lepsza jakość nagrywania kosztem miejsca na karcie,

- Dioda sygnalizuje nagrywanie migając - oryginalnie świeci na czerwono lub fioletowo/niebiesko,

- Plate Stamp - można wpisać numery tablic,

- Password Protection -zabezpieczenie hasłem,

- White-Balance (profile kolorystyczne: dzień, światło sztuczne, pochmurny dzień... itd)

- Image-Rotation (możliwość obrócenie ekranu, gdy chcemy przyczepić kamerę do góry "nogami")

- Większa kompatybilność kart pamięci (możliwość obsługi 128/64gb)

W skrócie: G1WH na zmienionym oprogramowaniu zyskuje większa kompatybilność kart pamięci, lepszy balans bieli, domyślne profile kolorystyczne, obraz ma cieplejsze barwy i lepszą jakość nagrywania. Nowy soft wyciąga maximum mocy w kamery (nie ma to wpływu na jej żywotność).

Tracą Państwo

- Funkcję zoom na podglądzie,

-Możliwość ustawienia po jakim czasie od odłączenia zasilania kamera przestaje nagrywać, w tym przypadku kamera po odłączeniu od źródła prądu wyłącza się po paru sekundach.

#g1wh #g1w
  • 11
@WatchYourBack: w aukcji miał opis tego oprogramowania, sprzedaje je za 30zł :)

Wcześniej znalazłem paczkę z kilkoma FW, testowałem m.in. DOD LS388W, ale ekran nie działał, teraz coś innego spróbowałbym. Sam mam G1W w edycji xblitz platinum i sprawdzam ile można z tego wyciągnąć.
@loozaque: opis na żywca skopiowany z tego forum, zmienił tylko "tracicie" na "tracą Państwo". Janusz, skończony Janusz.

Teraz mi przypomniałeś - miałem u siebie właśnie LS388W. Ustawień więcej, ale za to potrafiło mi zrobić filmy po 5 sekund, potem 15 sekund przerwy i ze trzy minuty. Wyrzuciłem w cholerę, wróciłem do standardowe 2014.0109, nie ruszam i jestem zadowolony.