Wpis z mikrobloga

mirki wyjaśnijcie mi na chłopski rozum i przykładami czy to co w ramce zaznaczyłem na czerwono dobrze rozumiem

czytam opłaty za konto w meritum bank - http://static.meritumbank.pl/asset/T/O/I/TOIP_KI_843.pdf

1) wydanie tokena czyli takiej karty z zdrapkami z numerami do autoryzacji przelewów tak? generalnie nie potrzebne to mi jest i nie będę tego używać?

2) o co biega z tymi sms? nie kumam tego, do czego to?

3) tutaj też nie wiem o co chodzi, co to znaczy kwota awizowana?

może widzicie jeszcze w tym pdf coś co jest warte uwagi i jest tz haczykiem aby płacić?

chce konto w którym nie będę nic płacił za wyciąganie pieniędzy z różnych bankomatów, za płacenie kartą w sklepach, za przelewy przez internet itp.

#meritumbank | #bank | #finanse | #konto | #bankier @bankier
Pobierz matiusmm - mirki wyjaśnijcie mi na chłopski rozum i przykładami czy to co w ramce zaz...
źródło: comment_2X0xHH107jr5IyJRNXgtKVv6ruLavEGb.jpg
  • 7
@matiusmm: Te powiadomienia to raczej typu "dostałeś przelew" itp, w mBanku też coś takiego jest dodatkowo płatne. Hasła SMS do autoryzacji przelewów masz w punkcie 2.
@matiusmm: Kwota awizowana to chyba jakaś większa kwota, którą chciałbyś wypłacić za jednym razem, np. 20k. Sprawdź sobie ile w tym banku ona wynosi bo wtedy wg tabeli coś sobie pobierają.
@szkkam: aha tego typu powiadomienia, czyli mi to nie jest potrzebne bo emailowo jest za darmo a maile widzę od razu na tel jak sms

@negatywne_myslenie: moi rodzice własnie dostają taką kartę z zdrapkami z kodami

dzięki :) nie chcę się wkopać w jakieś szambo i wolę się upewnić ;)