Wpis z mikrobloga

@darekUFO: Tylko po baterii się nie spodziewaj wiele, bo jednak każdego smartfona musisz ładować raz na 1-2 dni. Ewentualnie 6 calowa Lumia 1320 (która ma dość kiepski aparat) wytrzymuje ze 3-4 dni według tego co piszą na mirko. A taką 1320 to może nawet nówkę ustrzelisz za tę cenę.
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Ja chce zmienić starego lg p970(nie działa mi gps, a bateria trzyma już tak tragicznie, że szkoda gadać :D)

Głównie potrzebny mi GPS i aparat, bo dużo jeżdżę na rowerze i chcę zacząć używać endomondo i fotografować niektóre miejsca na trasach.

PS. nigdy nie miałem WP, mógłbyś wymienić takie główne wady i zalety w porównaniu do androida?
  • Odpowiedz
@darekUFO: Z endomondo jest problem, bo ktoś pisał, że nie uploaduje treningów na stronę?

Z drugiej strony, jeśli Ci na tym nie zależy to polecam aplikację od Bing - "Zdrowie i Kondycja Bing", masz tam pełne plany treningowe, śledzenie trasy itp. itp. Z niego korzystam i jest bardzo w porządku.

A co do różnic. Jeśli lubisz grzebać w telefonie (zmienić sobie roma, kernela itp.) to WP nie jest dla Ciebie. Natomiast jeśli oczekujesz płynności działania, oficjalnych aktualizacji i generalnie oczekujesz, że telefon będzie telefonem to jak najbardziej polecam
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Kiedyś lubiłem bawić się w modyfikacje na androidzie, ale teraz wyrosłem z tego i od telefonu wymagam tak jak piszesz "płynności działania, oficjalnych aktualizacji i generalnie oczekujesz, że telefon będzie telefonem"
  • Odpowiedz