Wpis z mikrobloga

aspołeczna jednostka lvl prawie 20 here. tate ma urodziny i możliwe, że za chwilę przyjedzie do mnie kuzynka (lvl 18, 8.5/10) ze swoim młodszym chłopakiem. jak się zachowywać? o czym rozmawiać, a o czym nie? Mirki ratujcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Tracę wiarę w ludzi, naprawdę. Tak wkleiłem dla przykładu, co jakiś czas pojawiają się podobne wypowiedzi.

Ludzie zasłaniają się aspołecznością, że to niby choroba, że to nie ich wina. A gówno prawda, gdybyście wyszli do ludzi, to ta aspołeczność zostałaby szybciutko wyleczona.

Jakim #przegryw trzeba być, aby pytać w internetach jak rozmawiać z dziewczyną (na dodatek kuzynką). To jest totalne zatracenie jakiejkolwiek samodzielności. Najlepiej by było, żeby mircy sami za Ciebie z nią pogadali.

#gorzkiezale #stulejacontent
  • 4
  • Odpowiedz
@magiczny_andrzej: Tak samo jest z introwertykami, wielu ludzi jest po prostu leniwymi bucami, którzy nic nie potrafią zrobić ze swoim #!$%@? i tylko mówią "nie no nigdzie dzisiaj nie wychodzę, jestem introwertykiem przecież" "ja na domówkę? przecież jestem introwertykiem" a potem płaczą że nie mają kolegów/koleżanek. Dużo ludzi sobie takie rzeczy niestety wmawia żeby się usprawiedliwić
  • Odpowiedz
@magiczny_andrzej:

Ludzie zasłaniają się aspołecznością, że to niby choroba, że to nie ich wina. A gówno prawda, gdybyście wyszli do ludzi, to ta aspołeczność zostałaby szybciutko wyleczona.


Co Ty w ogóle pierniczysz... 'Ludzie zasłaniają się alkoholizmem, że to niby choroba, że to nie ich wina. A gówno prawda, wystarczy przecież przestać pić'.
  • Odpowiedz
@magiczny_andrzej: No tak mi się wydaje, ponieważ ten portal w pewien sposób powstał także w tym celu, aby takie jednostki przyciągać (a przynajmniej mirko). Poza tym siedząc tutaj utwierdzają się tylko w takiej postawie (nie licząc rzadkich przypadków kiedy ktoś wychodzi z #przegryw z pomocą użytkowników).
  • Odpowiedz