Wpis z mikrobloga

Czuję się jak #!$%@? Kolumb, markuję nowe portale, których u mnie w okolicy jeszcze nie ma, nagle od wczoraj mam całkowicie inne spojrzenie na otaczający mnie świat, ciągle się zastanawiam gdzie mógłbym coś znaleźć ciekawego i gdzie się jutro wybiorę :) zajebiste to jest, a mam dopiero 2lv i dwa portale pod swoją władzą

#ingress #podobamisie
  • 16
@Veuch: spokojnie, jeśli na zdjęciu nie będzie pomnika lub charakterystycznego architektonicznie budynku, nie zaakceptują ich. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rss: czytałem trochę i nie taguję przecież krzaków i wiat autobusowych :) u mnie w okolicy jest ogólnie biała plama na mapie Ingressu, z dwa portale w promieniu 10-15km, a kościołów/pomników/itd. w okolicy od pierona :) niedługo wracam do Krakowa to tam będzie zabawa z hackowaniem i całą resztą ()
@Veuch: Ja dzisiaj pojeździłem trochę i zgłosiłem 2 kościoły, zgłosiłbym więcej ale strasznie wiatr pizgał, więc nieprzyjemnie się jeździło. Orientuje się czy przyjmą portal umieszczony w środku lasu? np. jakieś wielkie, stare drzewo, polana między drzewami, albo po prostu tabliczkę z nazwą parku.