Wpis z mikrobloga

@DerpVEVO: musisz przestać się myć - jak na gardle zbierze się odpowiednio gruba warstwa brudu, to uciska na krtań i wtedy growl przychodzi naturalnie. Dobrze jest też mieć długiego kuca - ciężar włosów automatycznie odchyla lekko głowę do tyłu, co ułatwia artykulację ryków.
@Pantograf: naucz się czytać posty wyżej zanim napiszesz swoje idiotyczne mądrości

@qubeq:

bez dystansu


czyli tamto faktycznie miało być śmieszne? bo jak tak to ci #!$%@? nie wyszło, usun konto nie było smieszne nawet jak było użyte pierwszy raz a po kolejnym tysiącu to jest już poziom żenady nie do ogarniecia
@qubeq: na mikroblogu byłem sporo przed tobą jeszcze jak nie było na nim aż tyle raka takiego jak ty ale widzę że zrobil nam sie tutaj #!$%@? klub miłośników kabaretu smajl albo innego polskiego gówna inaczej mówiąc festiwal żenady i masturbacji w kółkach wzajemnej adoracji
@markolm: serio jakiś kuc z podrzędnego zespołu jakich jest milion będzie mi mówił że się nie znam?xD mam złą wiadomość - jestem zawodowym muzykologiem i płacą mi pieniążki za pisanie o muzyce [całe szczęście nie o takiej #!$%@? jak metal]
@DerpVEVO: muzykologiem... tak się składa, że ja też jestem po akademii i mój wniosek po 12 latach nauki jest taki, że muzykolodzy/teoretycy to po prostu niespełnieni muzycy-wykonawcy-komozytorzy. a tak btw to video było dla beki, więc wyluzuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@markolm:

muzykolodzy/teoretycy to po prostu niespełnieni muzycy-wykonawcy-komozytorzy. a tak btw to video było dla beki, więc wyluzuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Lepiej być niespełnionym muzykiem niż spełniać się tworząc #!$%@?ą muzykę co

@SScherzo: lewak tutaj, #!$%@?