Wpis z mikrobloga

@tler: tak to wiem, i dlatego dobre rozwiazanie ;> mimo, ze rozliczaja sie za ruch to jak by byla jakas akcja na wykopie to to i tak nie bedzie liczone...imho ladnie do sprawy podeszli (do 5k uu/miesiac kosztuje tylko 15zl)

@BOSS: akurat szukalem hostingu dla kilku klientow ktorych mam i pewno wybiore was ;) dzis wzialem 2 tygodnie triala i zobaczymy jak to sie potoczy xD
@BOSS: zazdrosc? chyba kpisz. Po prostu mam alergię na #bullshit Można klientowi napisać, że nie wliczy się tryliarda ruchu z XYZ bo wiadomo, że i tak (przy takim ruchu to wysoce prawdopodobne) zostanie zabity limitami (oczywiście słusznie, zwracam tylko uwagę na sam fakt), co zresztą wielokrotnie miało miejsce (gdziekolwiek, także u was). To troche jak produkt "bez cukru" a w składzie syrop glukozowo-fruktozowy ;D
@ZielonePalto: bo statystycznie user wykopu jest jak klient dziwki na zakrecie, w jeden dzien ktos dostanie 3000 odwiedzien a jutro spowrotem 2-4 wejsc na bloga

po co drazyc temat, kazdemu moze sie zdarzyc wykop efekt, trwa dzien a potem nic z tego nie wynika
@normanos: ale ja nie latam za Twoim hostingiem co nie mhmm? ;) @ZielonePalto nie no wiadomo, im więcej byśmy liczyli tym lepiej dla nas. Wykop.pl dodaliśmy po trochu przez nasze prywatne preferencje, jesteśmy już blisko dwa lata i nie robiliśmy nawet z tego żadnej reklamy. Tzn. kiedyś pewnie i tu wrzucimy, ale wiesz to nie była propaganda jak próbuje jak zwykle wciskać normanos vel #wszystkocozentozue. ;)
@normanos co o zen to Twój komentarz (oczywiście strasznie komplementujący), ale ok mam paranoję. ;) A co ma staż do tego, że lubimy jakąś stronę? chapeau bas i eot.