Wpis z mikrobloga

#wesele #tagujetogowno #polska #inba

to uczucie gdy jutro masz wesele brata ciotecznego, którego widziałeś 2 razy w życiu xD super relacje rodzinne #!$%@?


jaki jest sens robienia wesela za 40-50k PLN dla ludzi, którzy są praktycznie obcy? 3/4 osób będących tam nie utrzymuje z nimi kontaktu. smutłem.
  • 9
  • Odpowiedz
@micky1: bo wypada. Z resztą w pewnym wieku dochodzi się do tego, że z rodziną najczęściej widuje się na pogzebach i weselach, czasem na chrzcinach czy komuniach. I to sa główne okazje do "walnego" zjazdu rodzinnego.
  • Odpowiedz
@micky1: To nie jedź a nie biadolisz w internecie. Czego oczekujesz po pytaniu jakie zadałeś? Ślub to ważna uroczystość na którą zaprasza się rodzinę żeby każdy mógł celebrować i najczęściej jest to rodzina bez kontaktu po to żeby sobie odświeżyć kontakt np, zobaczyć co u nich słychać. #!$%@? mnie po prostu już te biadolenie na wesela, wszędzie " po co robić imprezę za tyle i tyle żeby sprosić obcych ludzi".
  • Odpowiedz
@Kelemele: ale ja nie narzekam na to że chlejo czy diskopolo bo sam chleję, tańczę i się dobrze bawię, tylko próbowałem doszukać się jakiegoś głębszego sensu w tym.
  • Odpowiedz